Педагогічна практика вчителів іноземної мови

zvit-pedpraktyka-0

У рамках курсів підвищення кваліфікації учителів іноземної мови у грудні 2013 року на базі Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивчення іноземних мов проводилася педагогічна практика для учителів англійської та французької мов.

Надзвичайно цікавими були уроки другої іноземної мови (французької), оскільки це питання є наразі домінуючим у іншомовній освіті України. Слухачі курсів мали змогу ознайомитися з досвідом учителів французької мови Драбюк Б.В. (6 кл.) та Зоріної В.А. (7 кл.). Особлива увага приділялася використанню інтерактивних форм роботи на уроці з метою вироблення в учнів навичок ситуативного спілкування у процесі вивчення французької мови як другої іноземної.
Широку палітру уроків на різну тематику та для різновікової аудиторії (2-11 кл.) запропонували слухачам курсів підвищення кваліфікації учителів англійської мови, яка у закладі вивчається поглиблено.
Сучасні форми і методи роботи у класі з поглибленим вивченням англійської мови демонстрували учителі Шпонько М.В. (11 кл.), Савко Н.Г. (8 кл.), Садова О.В. (4 кл.), Стегура Т.І. (7 кл.), Казьмірова В.В. (2 кл.).

zvit-pedpraktyka-0

zvit-pedpraktyka-0

zvit-pedpraktyka-0

zvit-pedpraktyka-0

zvit-pedpraktyka-0