Концертне турне німецького гурту EINSHOCH6. Хіп-хоп для тих, хто вивчає або викладає німецьку мову

Відомий Мюнхенський гурт «EINSHOCH6» проводив в Україні концертне турне. 7 жовтня він завітав і до Ужгороду з концертом, який відбувся у Закарпатській обласній філармонії.
Гурт «Einshoch6» приїхав цього року в оновленому складі – це 10 хлопців зі скрипкою, гітарами, клавішними, барабанними установками, перкусією та звичайно ж мікрофонами, за допомогою яких вони виконують неперевершені музикальні твори. Хлопці співають реп під музику Рахманінова, Шопена, Моцарта та Бетховена. «Einshoch6» – це феноменальний доказ того, що класика і хіп-хоп можуть співіснувати.

«Einshoch6» за підтримки Goethe-Institut в Україні вже другий рік поспіль приїжджає в Україну зі своїми «Щоденниками». Цей проект проходить за участі «Німецької хвилі» й охоплює 53 відеосюжетів, що показують хлопців у їхньому звичайному житті, у подорожах та на концертах, а також, як можна весело та цікаво вивчати німецьку мову. Останній альбом групи  «Давайте поговоримо (Lasst uns reden)» – це збірка пісень незвичного формату вивчення німецької мови, що звертається не тільки до школярів Німеччини, а й до тисяч зацікавлених у вивченні мови усього світу.
Концерт мав великий успіх. Атмосфера у філармонії була неперевершеною. Пісні про кохання і дружбу, про успіх, про довіру підняли з місць усіх глядачів зали.
Учні разом з гуртом співали німецькою мовою знайомі їм пісні.
"На такому чудовому концерті ми ще не були" - казали з захопленням дівчата. Всі присутні отримали CD-диски з піснями гурту, автографи та фото на згадку про концерт.
Тепер школярі та студенти, напевно, ще з більшим зацікавленням вивчатимуть німецьку мову! Адже, використання віршовано-пісенного матеріалу на заняттях з іноземної мови повністю відповідає вимогам сучасності, коли іноземна мова вивчається в нерозривному зв'язку з культурою країни. З іншого боку, спів пісень і читання віршів є розширенням комунікативної компетенції й творчих здібностей, а також одним із найефективніших засобів навчання іноземної мови. Емоції і враження, отримані під час прочитання вірша або співу, стають ніби прожитим життєвим досвідом, що у свою чергу стимулює мотивацію учнів.
У сполученні з традиційними уроками німецької мови, уроки, на яких учні намагаються виразити себе, є для них найліпшим засобом вивчення мови, тому що до процесу засвоєння тексту додається виразна його інтерпретація й вимова з відповідними інтонаціями. Вірші й пісні вчать дітей висловлювати свої почуття й доносити їх до інших, розвивати фантазію й творчі здібності кожного, привчаючи їх працювати у колективі.