Якісне викладання іноземної мови

На виконання Рішення колегії управління освіти і науки облдержадміністрації від 21.06.2012 р. «Про викладання іноземних мов у навчальних закладах області» та заходів Виноградівського відділу освіти на усунення виявлених недоліків у викладанні іноземних мов, затверджених наказом № 132 від 06.08.2012 року у м. Виноградові проведено 06.12.2012 р. «Вернісаж педагогічних ідей» учителів іноземних мов (англійської та французької) Виноградівського району.

У рамках цього методичного заходу пройшли презентації 10 навчальних закладів, присвячені питанням вивчення та викладання іноземних мов у навчальних закладах.
В актовій залі відділу освіти зібралося 78 вчителів іноземних мов.
До початку семінару педагоги мали можливість ознайомитися з виставкою навчально-методичної літератури, вчительських та учнівських портфоліо, постерами, розробками уроків та позакласних заходів, цікавим роздатковим матеріалом.
Питання використання сучасних педагогічних технологій розкрили у своїх виступах-презентаціях вчителі Виноградівської гімназії (Нагорська О.Р., Русінко О.О.), Виноградівської ЗОШ №4 (Надопта М.М.), Королівської ЗОШ №1 (Олійник Я.А.), Олешницької ЗОШ (Сігетій Н.М.), Підвиноградівської ЗОШ (Рацин Т.М., Магомедова Е.А.).
Роль кабінету іноземних мов у підвищенні мотивації учнів розкрила вчитель Шаланківської ЗОШ І-ІІІ ст. Мацкевич Є.Е. З методикою проведення тижня іноземних мов ознайомила присутніх вчитель Виноградівської ЗОШ №1 Корпош С.М.
Впровадження краєзнавчого принципу презентували вчителі Великокопанської ЗОШ Сергеєва І.М., Гулянич М.А., Козак Т.Ю., Роман Р.П.
Роботу з дітьми в позаурочний час висвітлила вчитель Королівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Бровдій О.М.
Нетрадиційні форми роботи на уроках іноземної мови представила вчитель Великоком’ятівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ісак Ю.В.
Присутніх вітали виступами на англійській, німецькій та французькій мовах учні Виноградівської ЗОШ №2, гімназії, Фанчиківської та Великокопанської шкіл, що створило святкову атмосферу у залі.
У роботі форуму взяли участь методисти ЗІППО Рацюк Л.І. та Тріфан М.С., які зупинилися на питаннях рівнів володіння мовою учнів загальноосвітніх навчальних закладів, ознайомили присутніх з Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти: вивчення, викладання, оцінювання, які лягли в основу нової програми з іноземних мови.