Майстер-класи, тренінги, проекти

Вебінар для учителів французької мови Café desprofs

news big new vebinar1 05de64a02b40b9Повідомляємо, що щочетверга о 18.00 з ініціативи посольства Франції та Французького інститутув Україні проводиться вебінар для учителів французької мови Café desprofs

Реєструватися ТУТ

Матеріали кожного семінару можна переглянути на платформі учителів французької мови України IFProfsUkraine https://ifprofs.org/ua/groupe/Cafe-des-profs-de-francais-d-Ukraine/5f7f2d3b2f7e9

 

Відбудеться онлайн захід «Start small. Think Big. ZNO prep at lower levels»

dinternal-logo3 метою покращення якості іншомовної освіти у закладах загальної середньої освіти міста Ужгород й Закарпатської області та підвищення фахового рівня вчителів англійської мови Представництво британського видавництва Пірсон в Україні у партнерстві з Міжнародним освітнім центром ТОВ Дінтернал Ед’юкейшн пропонують проведення та будуть вдячні за сприяння в організації онлайн заходу «Start small. Think Big. ZNO prep at lower levels», що планується у співпраці з методистом Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти (ЗІППО) Тріфан Мар’яною Степанівною.

Про проєкт Британської ради та МОН України „Нова українська школа для 5-9 класів. Англійська мова”

inozemna-mova-1Відповідно до спільного проєкту МОН України та Британської ради в Україні „Професійний розвиток вчителя іноземної мови” розпочинається підготовка вчителів англійської мови до курсу підвищення кваліфікації „Навчання англійської мови у новому контексті: базова середня освіта”. Курс відбудеться онлайн з жовтня 2020 року по березень 2021 року. РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО!

Лайф-хаки для учителів французької мови (feedback)

fr 2Цікавими та пізнавальними були курси підвищення кваліфікації учителів французької мови, що проходили в режимі онлайн з 29 вересня по 2 жовтня 2020 рокуна платформі Zoom Закарпатського інстиутут післядипломної педагогічної освіти. Особливий інтерес у слухачів та колег із Дніпра і Києва, що зголосилися до участі у вебінарі зі спікером Наталією Миколаєвич-Джуман, тютором міжнародної освітньої платформи PROFLE +, викладачем французької мови Львівського національного університету ім. Івана Франка, викликав ворк-шоп з використання цифрових освітніх платформ для викладання предмета у дистанційному класі.

Онлайн-семінари "LANGUAGE MAGICIAN"

webinar-23917988-ss-1920-800x450Для всіх бажаючих вчителів німецької мови буде проведо онлайн-семінар "TheLanguageMagician". Пригоди, магія, задоволення, гра, вивчення німецької мови та тестування – чи можна це все поєднати? Так, якщо мова йде про комп’ютерну гру „LANGUAGE MAGICIAN“, головна мета якої полягає у визначенні навчальних досягнень учнів через гру. У ході онлайн-семінару його учасники розглянуть методико-дидактичний потенціал гри та ознайомляться з можливостями її використання на практичних заняттях.
Дата та час онлайн-зустрічі: 30 вересня 15:00-16:30(просимо підключатися за 5-10 хвилин до початку).
Референтка заходу: Світлана Сотникова.
Після заходу передбачено виготовлення підтвердження участі у 2 ак.год.
Реєстрація відбувається на сторінці заходу https://www.goethe.de/ins/ua/uk/spr/unt/for/gia/web.html

 

Лайф-хаки для учителів французької мови

webinar-23917988-ss-1920-800x450У рамках курсів підвищення кваліфікації учителів французької мови 30 вересня та 02 жовтня відбудуться вебінари з використання цифрових платформ у дистанційному класі за участі Наталії Миколаєвич-Джуман – тютора програми PROFLE+, викладача французької мови Львівського національного університету ім. Івана Франка.
3 жовтня планується панельна дискусія «Створення траєкторії особистого успіху засобами французької мови» з Іриною Ураєвою, автором підручників з французької мови, представницею видавництва Hachette. Усіх бажаючих долучитися до вебінарів звертатися до методиста інституту Олесі Рацюк: 0506275397   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Триває набір на програму FLEX 2021-2022!

pastedImagebase640Організація Американські Ради з міжнародної oсвіти: ACTR/ACCELS (American Councils) доводить до Вашого відома інформацію щодо програми культурного обміну між Україною та Сполученими Штатами Америки для старшокласників „Програма обміну майбутніх лідерів” (FLEX).  Будемо вдячні, якщо Ви зможете поширити цю інформацію серед ваших учнів.

Міжрегіональний тренінг „Віддалене навчання”: Волинь – Закарпаття – Буковина

IMG 20200910 172210 1Упровадження курсу Британської Ради „Віддалене навчання” розпочалося у травні 2020 року міжнародним тренінгом, участь у якому взяли вчителі англійської мови з України, Білорусі і Молдови. Наступним етапом стало проведення за підтримки Міністерства освіти і науки України вказаного тренінгу для методистів англійської мови обласних закладів післядипломної педагогічної освіти у серпні 2020 року.

Відбудеться серія вебінарів для учителів англійської мови, які викладають у початковій школі

vebinar1 0Серія вебінарів для учителів англійської мови, які викладають у початковій школі, від Прокопчук Марії Миколаївни – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри мовної підготовки Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту, автора понад 50 наукових публікацій, підручників англійської мови для учнів 1-го класу, 5-го класу (перший рік вивчення мови) для закладів загальної середньої освіти та посібників для навчання учнів початкової школи техніки письма та читання, що мають гриф МОН України.