Майстер-класи, тренінги, проекти

Відбудеться обласний вебінар "Іноземні мови. Завершення навчального 2020/2021 року"

webЗакарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що 02 квітня 2021 року о 14.00 год відбудеться обласний вебінар "Іноземні мови. Завершення навчального 2020/2021 року". Спікери: Мар’яна Тріфан, Олеся Рацюк, методисти з іноземних мов ЗІППО. Вебінар буде проведено з використанням платформи ZOOM. Код доступу та ідентифікатор буде надіслано на електронні адреси за годину до початку заходу. Зареєстрацію завершено!
Кількість учасників обмежена – 95 осіб. Серед питань розглядатимуться наступні:
- ДПА
- ЗНО
- Міжнародна сертифікація
- Оцінювання навчальних досягнень учнів (на основі діючих нормативних документів)
- Вивчення другої іноземної мови: виклики та перспективи.

 

Відбудеться онлайн-конференція «Stay in control: Best Ways to Manage Your Mixed-Ability Classes»

изображение viber 2021-03-18 15-22-16Dinternal Education у співпраці з Закарпатським інститутом післядипломної освіти та КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ужгородської міської ради за підтримки методистів Тріфан Мар'яни Степанівни та Пріц Олени Миколаївни запрошує вчителів англійської мови до участі в онлайн-конференції «Stay in control: Best Ways to Manage Your Mixed-Ability Classes», що проводиться в рамках Всеукраїнського освітнього проєкту DINTERNAL EDUCATION ELT eFEST 2021. Захід відбудеться 24 березня о 15:00.

Ви дізнаєтесь про:
✔ефективну організацію роботи в класі з різним рівнем комунікативної компетенції учнів;
✔практичні поради щодо створення оптимального навчального середовища для учнів з різним рівнем мовної підготовки;
✔прийоми ефективної адаптації навчальних ресурсів до груп із різним рівнем комунікативної компетентності.

Спікер онлайн-конференції: Наталя Михненко

онлайн | участь безкоштовна

Усі учасники отримають сертифікат участі

Реєстрація за посиланнями: https://bit.ly/3teDB3S

 

Англійська весна з Дрейпером Кірком

зображення viber 2021-03-10 08-47-15Як навчити школярів приймати рішення, використовувати інформаційні та комунікаційні технології, критично мислити, спілкуватися, співпрацювати та вирішувати конфлікти? Які високоефективні методи навчання використати задля розвитку ключових умінь?
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відбулася онлайн-конференція для учителів англійської мови

зображення viber 2021-03-10 08-40-079 березня 2021 року Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти у співпраці з міжнародним освітньо-методичним центром DINTERNAL EDUCATION провів онлайн-конференцію для учителів англійської мови. Захід відбувся у рамках Всеукраїнського освітнього проекту Dinternal educatiom ELT eFest 2021 „Truly productive activites for Really young learners”.

Відбудеться вебінар «TRULY productive activities for REALLY young learners»

зображення viber 2021-03-03 11-09-20Dinternal Education у співпраці з Закарпатським інститутом післядипломної освіти за підтримки методиста Тріфан Мар'яни Степанівни запрошує вчителів англійської мови Закарпатської області до участі в онлайн-конференції, що проводиться в рамках Всеукраїнського освітнього проєкту DINTERNAL EDUCATION ELT eFEST 2021 «TRULY productive activities for REALLY young learners». Захід відбудеться 09 березня о 15.00.

Ви дізнаєтесь про:
✔пріоритетні методи розвитку комунікативних умінь маленьких учнів через усні продуктивні види діяльності, гру та інтеракцію;
✔якісну організацію вчителем продуктивних видів діяльності;
✔ефективне використання потенціалу сучасних ресурсів.

Спікер онлайн-конференції: Людмила Сидорчук
Усі учасники отримають сертифікат участі.
Участь безкоштовна.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ТУТ

Відбудеться обласний вебінар "Особливості ДПА з іноземних мов - 2021"

4dda0e488c3320ce70300e2ac5ad2b0fЗакарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що 26 лютого 2021 року о 14.30 год відбудеться обласний вебінар "Особливості ДПА з іноземних мов - 2021". Спікери: Мар’яна Тріфан, Олеся Рацюк, методисти з іноземних мов ЗІППО. Вебінар буде проведено з використанням платформи ZOOM. Код доступу та ідентифікатор буде надіслано на електронні адреси за годину до початку заходу.
Кількість учасників обмежена – 95 осіб.

 

Відбулося обговорення проєкту Типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти

virt 1З метою реалізації Державного стандарту базової середньої освіти МОН розробило проєкт Типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти, який зараз проходить стадію громадського обговорення.
Учителі іноземної мови Закарпаття, як і вся педагогічна спільнота України, також долучилося до обговорення і 20 січня 2021 року у режимі відео конференції активно дискутувала з приводу вивчення іноземних мов у 5-9 класах НУШ.

Uzhhorod Access Graduation Ceremony English Access Microscholarship Program

2-112 січня 2021 року завершено реалізацію „Програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні” (ACCESS) у місті Ужгороді. Дворічна захоплююча подорож з вивчення англійської мови та американської культури добігла свого кінця. Заключна онлайн церемонія зібрала всіх учасників проєкту: учнів, батьків, вчителів, організаторів та координаторів Програми. Серед гостей заходу були регіональний аташе з питань викладання англійської мови Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні Тімоті Коллінз та його помічник Лілія Шило, заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Брайан Фурман, директор неурядової міжнародної організації „Project Harmony” Андрій Гайдамашко та його асистент Олександра Безручко, які безпосередньо координували Програму.

Розмовний клуб з німецької мови

Шановні колеги, щосереди о 20.00 буде проходити розмовний клуб з Даніеллою, мовним асистентом від Гете-Інституту, для вчителів німецької мови.
Julia Taips lädt Sie zu einem geplanten Zoom-Meeting ein.
 
Thema: Lehrerinnen-Club
Uhrzeit: Dies ist ein regelmäßig stattfindendes Meeting Jederzeit treffen
 
Zoom-Meeting beitreten
https://us02web.zoom.us/j/87518902418?pwd=elV3VElwU2FZVGVCWmdJTm84VlF0dz09
 
Meeting-ID: 875 1890 2418
Kenncode: 471144

Осінній франкомовний марафон. До Міжнародного дня учителя французької мови (26 листопада)

franchЦьогоріч в умовах пандемії covid-19 заходи з нагоди Міжнародного дня учителя французької мови Lejourduprofdefrançais (JIPF) відбуваються дистанційно, і такий формат дав багато можливостей усім бажаючим долучитися до промоакцій, зустрітися онлайн та поспілкуватися з відомими особистостями у галузі методики викладання французької мови вітчизняного та міжнародного рівня. Так, упродовж осені щомісяця педагоги області мали змогу брати участь у вебінарах з авторами підручників з французької мови Надією Чумак, Іриною Ураєвою та Юрієм Клименко.