Перший німецький дитячий університет: стань студентом з 8 років

kind

Німецький цифровий дитячий університет тепер в Україні – це інноваційний проект, який розвиває креативне мислення у дітей. Його основним компонентом є онлайн-платформа, до якої мають доступ діти, батьки та вчителі. Під час заходу учасники знайомляться з різними галузями знань, можуть дослідити їх в ігровій формі та вивчити перші німецькі слова.

Тепер допитливі і зацікавлені діти зможуть розширити свої знання з німецької мови та природничих наук, а також ознайомитися з будовою техніки в Німецькому цифровому дитячому університеті. Його відкриття відбулося в рамках Українсько-німецького року мов. Заняття проводитимуться онлайн безкоштовно, тож навчання доступне для всіх бажаючих у віці від 8 до 12 років. Для вступу до Дитячого університету потрібно зареєструватися на сайті kinderuni.goethe.de.Реєстрація доступна з 12 листопада. Знання німецької мови не є обов’язковим. Університет має 3 факультети. Дізнатися більше про культуру різних народів, спорт, їжу, мистецтво і медицину можна на факультеті «Людина». Дітям, які цікавляться будовою та функціонуванням приладів і механізмів, сподобається факультет «Техніка». А на факультеті «Природа» можна ознайомитися з тваринним і рослинним світом планети. За вірно виконані завдання діти отримуватимуть значки і здобуватимуть ступені студента, бакалавра, магістра, доктора і професора. Долучатися до співпраці з Цифровим університетом можуть і вчителі. Їм надаватимуться спеціально розроблені матеріали для проведення уроків та міждисциплінарних проектів.
У рамках курсів підвищення кваліфікації вчителів німецької мови на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся методичний семінар «Німецький цифровий дитячий університет» (мультиплікатор – Павлишинець Олена). У ході роботи семінару показано та практично опрацьовано приклади завдань та системи вправ «Kinderuni».

sem nim 1

sem nim 2