Проект „Програми малих стипендій з вивчення англійської мови” („Access”)

access 7

19 грудня відбулася церемонія офіційного відкриття проекту „Програми малих стипендій з вивчення англійської мови” („Access”), що проводиться за підтримки Посольства США в Україніта фінансується Державним департаментом США, і впроваджується міжнародною неприбутковою організацією Project Harmony, Inc. (також відома як PH International) у співпраці із Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти.

На офіційне відкриття завітали поважні гості: директор відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації Project Harmony, Inc. Ukraine Андрій Гайдамашко, Аташе з питань вивчення англійської мови Посольства США в Україні п. Джон Силвер, помічник Аташе з питань вивчення англійської мови Посольства США в Україні Лілія Шило.
Захід розпочався захоплюючим виступом учнів Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів, які привітали учасників Програми та гостей з наступаючими новорічними та різдвяними святами.
Програма Access дає можливість учням м. Ужгорода більше дізнатися про Сполучені Штати Америки, їхню культуру і цінності, поглибити знання англійської мови, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України. Особливо заохочуються до участі у програмі діти учасників антитерористичної операції, які загинули чи отримали поранення під час бойових дій, молодь-переселенці та діти з особливими потребами. До групи, яка зібралася в м. Ужгороді, запрошено 21-го учня.
Програма Access складається з двох компонентів: уроків англійської мови відповідно до рівня підготовки учнів та культурних заходів, які розширюють знання про Сполучені Штати Америки. Розпочалися заняття у листопаді 2018 та триватимуть до червня 2020 року з перервою на канікули у липні – серпні 2019 року. Проводять навчання досвідчені викладачі англійської мови на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

access 1

access 2

access 4

access 6