Організація навчання вчителів іноземної мови (англійської, німецької, французької) за програмою НУШ (5-6 класи)

Британська Рада в Україні, Посольство Франції в Україні та Гете-Iнститут спільно з Міністерством освіти і науки України та закладами післядипломної педагогічної освіти з вересня 2021 року проводять навчання вчителів іноземної мови 5–6 класів у рамках реформи “Нова українська школа”.
Імплементація програми підготовки вчителів іноземної мови здійснюється на платформах: англійська мова - OTC, німецька мова – платформа moodle Гете-Iнституту, французька мова – PRO FLE+
Організація навчання
Англійська мова
Участь у навчанні вчителів англійської мови у вересні-грудні 2021 року беруть ті, які здійснили реєстрацію влітку та восени. Зареєстровані вчителі пройдуть навчання у трьох групах. Додаткова реєстрація буде оголошена наступного 2022 року, про що буде повідомлено додатково.
Детальна інформація ТУТ
Контактна особа – Тріфан М.С. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Німецька мова
Навчаннявчителів німецької мови, які навчатимуть у 5-6 класах в рамках реформи освіти «Нова українська школа», проводиться Гете-Iнститутом у співпраці з Міністерством освіти науки України. Реєстрація учасників проводиться на сайті Гете-Iнституту у вересні!!!!!
Детальна інформація ТУТ
Контактна особа – Буксар І.О. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Французька мова
З жовтня 2021 року по січень 2022 року та з лютого по травень 2022 року навчання на платформі PRO FLE+ проходять учителі французької мови, що реєструвалися у 2020-2021 рр.
У лютому 2022 року проводитиметься реєстрація наступних груп учителів, що викладатимуть предмет за концепцією НУШ у 5-9 класах.
Детальна інформація ТУТ
Контактна особа – Рацюк О.І. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.