Захист випускних робіт англійських філологів

anglfil1

20 лютого 2014 року, відповідно до навчально-тематичного плану курсів підвищення кваліфікації учителів іноземної мови (англійської), відбувся захист випускних робіт учителів англійської мови – слухачів курсів.

Уперше до складу комісії входили викладачі Інституту іноземної філології ДВНЗ «Ужгородський національний університет» (договір між ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти про наукове та творче співробітництво від 04.11.2013 – п. 2.1.1) - Рогач Леся Валеріанівна, доцент кафедри англійської філології та Кишко Ольга Вікторівна, старший викладач кафедри англійської філології.
Усі слухачі виконали випускну роботу та підготували презентаційні матеріали до виступу. Тематика робіт охоплювала актуальні питання з методики викладання англійської мови і була затверджена на засіданні кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти (завідувач – доц. Баяновська М.Р.). Цікавим було висвітлення наступних тем випускних робіт: «Реалізація комунікативного методу навчання іноземного мовлення», «Роль і місце ситуативних завдань у розвитку діалогічного мовлення учнів на різних етапах навчання», «Розвиток творчих здібностей учнів засобами англійської мови» та інші.
Важливим мотиваційним фактором для підвищення фахового рівня вчителів англійської мови слугує співпраця з волонтером Корпусу Миру США Леслі Роджерс, яка працює у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти у рамках Угоди між ЗІППО та Корпусом Миру США в Україні. Відрадно зазначити, що вчителі захищали випускні роботи англійською мовою.

anglfil2