Про Шостий всеукраїнський конкурс на кращу науково-методичну розробку в системі післядипломної педагогічної освіти

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ

04053 м. Київ, вул. Артема, 52-а тел. (044) 481-38-00; ф. 484-10-96
Cайт: http://www.umo.edu.ua/ E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

25.02.2014 р. № 01-02/99

У 2009 році за ініціативи Університету менеджменту освіти НАПН України було започатковано проведення конкурсу на кращу науково-методичну розробку в системі післядипломної педагогічної освіти. 

Експертне оцінювання науково-методичних матеріалів здійснює конкурсне жюрі, яке очолює Є. Р. Чернишова, доктор педагогічних наук, професор, перший проректор – проректор з наукової на науково-методичної роботи.
Результати конкурсу надають можливість науково-педагогічним працівникам системи ППО не лише використовувати кращі здобутки науково-методичних матеріалів у своїй науковій і практичній діяльності, а й створювати нове науково-методичне забезпечення галузі ППО.
У лютому 2014 року Університет менеджменту освіти оголошує Шостий всеукраїнський конкурс на кращу науково-методичну розробку в системі післядипломної педагогічної освіти (наказ № 01-01/58 від 25 лютого 2014 р).

До участі в конкурсі запрошуються фахівці післядипломної педагогічної освіти, науково-педагогічні працівники й освітяни-практики.
Отримати інформацію про умови участі в конкурсі та критерії оцінювання конкурсних робіт можна на сайті УМО http://umo.edu.ua/ у розділі «Оголошення».
Звертаємо увагу, що конкурсні роботи на Шостий всеукраїнський конкурс на кращу науково-методичну розробку в системі післядипломної педагогічної освіти приймаються до 1 травня 2014 року.
Контактна особа, секретар конкурсного журі, К. В. Тараненко (тел.: (044) 481-38-48,
ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

З повагою
Голова конкурсного журі, перший проректор –
проректор з наукової та науково-методичної роботи Є. Р. Чернишова

Виконавець:
К.В.Тараненко,
тел.: (044) 481 38 48