Про проведення Другого всеукраїнського вебінару

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Державна наукова установа
«ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ»
вул. Митрополита Василя Липківського, 36, м. Київ, 03035, тел./факс: (044) 248-25-13

 26.11.2015   № 2.1/10-985__

На № _____________ від ___________

Ректорам (директорам) обласних інститутів
післядипломної педагогічної освіти,
Київського університету імені Б. Грінченка

Про проведення Другого
всеукраїнського вебінару

Відповідно до рішення Комітету Верховної Ради України щодо рекомендацій круглого столу на тему: «Деякі аспекти реалізації державної сімейної політики в Україні» (протокол № 10 від 14 травня 2013 року) 10 грудня 2015 року о 16.00 год. відбудеться Другийвсеукраїнськийвебінарна тему «Реалізація курсу «Сімейні цінності». Під час вебінару всі бажаючі зможуть отримати відповіді на питання організаційного та методичного характеру щодо викладання та запровадження курсу «Сімейні цінності» у загальноосвітніх навчальних закладах, а також поділитися власним досвідом.
Ведучі вебінару:
Корецька Леся Володимирівна, начальник відділу неформальної та інформальної освіти дітей Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, тренер та співавтор курсу «Сімейні цінності»;
Пріт Віктор Іванович, голова правління Міжнародної громадської організації «Рада сімей України», тренер та співавтор курсу «Сімейні цінності»;
Ємельяненко Сергій Анатолійович, виконавчий директор Міжнародної громадської організації «Рада сімей України», тренер та учитель курсу «Сімейні цінності».

Рекомендуємо зайти на сторінку вебінару за 1 день до його початку для реєстрації на сайті https://goo.gl/cm2vXV та отримання посилання входу до веб-кімнати.

Детальну інформацію можна отримати за моб. тел. 095-302-40-39(Ємельяненко Сергій Анатолійович) або через електронну адресу admin@rada-ukraine.org.

Директор                                                                                                Н. Б. Вяткіна

Обдула Т.М.248-21-38