Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти з 05.02.19 оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти

Методист центру – 3 посади.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти такі документи (особисто або поштою):

–     копію паспорта громадянина України;
–     письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
–     копію трудової книжки;
–     копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
–     письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Вимоги до кандидатів:
На посаду методистів центру підтримки інклюзивної освіти призначаються особи, які мають вищу освіту ступеня магістра за спеціальністю „Спеціальна освіта” („Корекційна освіта”, „Дефектологія”) або „Психологія” („Практична психологія”) та стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Термін подачі заяв та необхідних документів для участі у конкурсі – 30 днів з дня опублікування оголошення.

Прийом та реєстрація документів від претендентів здійснюється відділом кадрової, юридичної та організаційної роботи інституту за адресою: 88000, м. Ужгород, вул. А. Волошина, 35, тел. 61-42-75, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завантажити наказ