Про підсумки другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2014” та відзначення його переможців

НАКАЗ
07.02.2014
Ужгород
№ 34

 

Про підсумки другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2014” та відзначення його переможців

На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489/95 „Про Всеукраїнський конкурс „Учитель року”, Положення про Всеукраїнський конкурс „Учитель року”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638 (зі змінами та доповненнями), рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 27 червня 2013 року № 2/1 – 19 „Про підсумки Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2013” та відзначення переможців, лауреатів та організаторів”, наказів Міністерства освіти і науки України 2 вересня 2013 року № 1255 „Про проведення всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2014”, 4 жовтня 2013 року № 1359 „Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.09.2013 № 1255” та листа Міністерства освіти і науки України 9 жовтня 2013 року № 1/9 – 705, наказів департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 17 жовтня 2013 року № 812 „Про проведення в області у 2013/2014 навчальному році першого та другого турів Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2014” та 9 грудня 2013 року № 950 „Про проведення очного етапу другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2014” 4 грудня 2013 року – 22 січня 2014 року в місті Ужгороді на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся заочний і очний етапи другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2013” у наступних номінаціях: „Географія”, „Світова література”, „Початкові класи”, „Трудове навчання”, „Директор школи” (довідка – додаток 1).
На підставі зазначеного та протокольних рішень фахового журі
НАКАЗУЮ:
1. Визнати переможцями та лауреатами другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2014” учасників згідно з додатком 2.
2. Нагородити учасників другого (обласного) туру другого етапу Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2014” – дипломами та грошовою премією.
3. Вручити переможцям і лауреатам посвідчення про проходження курсової підготовки в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти.
4. Відзначити цілеспрямовану роботу з виявлення і підтримки творчо працюючих учителів, педагогів-новаторів, сприяння у підвищенні ролі вчителя в суспільстві та престижності його професії начальників відділів (управлінь) освіти, молоді та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст Ужгород, Мукачево, Берегово, Чоп, Мукачівського, Свалявського, Перечинського, Іршавського, Міжгірського, Рахівського, Виноградівського, Тячівського, Ужгородського та Хустського районів.
5. За організацію концертної програми для урочистої церемонії нагородження переможців та лауреатів конкурсу відзначити Ганущину С.І. – директора Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”.
6. Начальникам відділів (управлінь) освіти, молоді та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів:
6.1. Забезпечувати відбір та участь у конкурсі вчителів, які мають відповідну результативність роботи та належну фахову підготовку.
6.2. Сприяти заохоченню директорів загальноосвітніх навчальних закладів, учителі яких стали переможцями та лауреатами конкурсу.
6.3. Провести в 2014 – 2015 навчальному році методичні семінари, школи педагогічного досвіду з питань упровадження досвіду педагогічних працівників-переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2014”.
6.4. Ініціювати позачергову атестацію переможців та лауреатів з метою підвищення кваліфікаційної категорії та присвоєння педагогічного звання.
7. Начальнику управління освіти Ужгородської міської ради Бабунич О.Ю. за належну підготовку навчально-виховних закладів м. Ужгород, на базі яких проходила практична частина конкурсу, відзначити директорів: гімназії м. Ужгорода – Романа С.І., загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6 імені В.С.Ґренджі-Донського управління освіти Ужгородської міської ради – Кіштулинця Б.М., Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 8 Ужгородської міської ради Закарпатської області – Мигалину Л.І., середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 12 м. Ужгорода – Харіну Я.Ю., середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 15 міста Ужгорода Закарпатської області – Поліщука В.П.
8. Закарпатському інституту післядипломної педагогічної освіти
(Палько Т.В.):
8.1. Розробити тематику занять обласної Школи педагогічної майстерності.
8.2. Презентувати педагогічний досвід учителів-переможців конкурсу „Учитель року – 2014” через заняття у Школі педагогічної майстерності.
8.3. Забезпечити вивчення педагогічного досвіду вчителів-переможців конкурсу через систему науково-методичної роботи.
8.4. Надавати цілеспрямовану методичну допомогу відділам (управлінням) освіти, молоді та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів у проведенні конкурсу „Учитель року”.
8.5. Висвітлити результати конкурсу на шпальтах газети „Слово вчителя”.
8.6. Домагатися ширшого представництва педагогів області у конкурсі з усіх номінацій.
9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора департаменту – начальника управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Сопкову Г.І.

Директор департаменту М. Кляп

завантажити додатки