Про відрядження на ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Н А К А З

18.03.2014 Ужгород № 35

Про відрядження на ІV етап Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099 (зі змінами та доповненнями), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, на виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 5 серпня 2013 року № 1079 „Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2013/2014 навчальному році”, від 12 березня 2014 року № 218 „Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році” і від 18 березня 2014 року № 234 „Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.03.2014 № 218”, Правил проведення І – ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, І етапу турнірів, І, ІІ етапів конкурсу з образотворчого мистецтва та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, затверджених наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 5 січня 2012 року № 4 (зі змінами та доповненнями), та наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації 17.03.2014 № 90 „Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІ етапу конкурсу з образотворчого мистецтва у 2013/ 2014 навчальному році”, згідно з протоколами комісій відбірково-тренувальних зборів з навчальних предметів переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та листа-прохання управління освіти, молоді та спорту Берегівської районної державної адміністрації 18 березня 2014 року № 01.01 – 24/203

НАКАЗУЮ:
1. Відрядити учасників, керівників команд, перекладача, секретарів оргкомітету, членів журі, експерта-консультанта для участі у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів відповідно до рейтингів у терміни згідно зі списками, наведеними у додатках 1 – 20.
Взяти до уваги, що відрядження учнів-учасників олімпіад здійснюється лише за письмової згоди (відмови) батьків або осіб, що їх замінюють.
2. Секретарям оргкомітету, членам журі, експерту-консультанту, командам-учасницям ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, перекладачу прибути на місце проведення відповідних олімпіад: з української мови і літератури, російської мови і літератури, англійської, німецької, французької мов, історії, правознавства, фізики, астрономії, хімії, біології, географії, інформаційних технологій, економіки, трудового навчання, фізичної культури – 23 березня, з математики – 24 березня, з екології – 28 березня, з інформатики – 31 березня, з педагогіки і психології – 6 квітня 2014 року.
3. Витрати на відрядження секретарів оргкомітету, членів журі, експерта-консультанта Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів несуть установи, які їх відряджають.
4. Витрати на відрядження, проїзд, харчування у дорозі учасників Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, керівників команд, перекладача віднести на рахунок Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.
5. Відповідальність за збереження здоров’я і життя дітей під час відрядження покласти на керівників команд з відповідних навчальних предметів.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора департаменту – начальника управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Сопкову Г.І.

Директор департаменту                      М. Кляп

Завантажити додатки