Про організацію роботи щодо підтримки сімей, їх дітей з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
пл. Народна, 4, м. Ужгород, 88008, тел.: (03122) 3-52-14, 3-70-01 факс, wee-сайт: www.deponms.zakoda.uz.ua, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Код ЄДРГІОУ 38533450

На № від
20.03.2014 № 01-20/1.014

Начальникам відділів (управлінь) освіти,
молоді та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів
Керівникам навчальних закладів

Про організацію роботи щодо підтримки сімей,
їх дітей з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь

У зв'язку з виїздом окремих сімей з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь до інших регіонів на тимчасове перебування; з метою забезпечення надання належного рівня дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти дітям цих сімей просимо створити всі, передбачені чинним законодавством України, умови та вжити відповідні заходи для їх зарахування у навчальні заклади.
Для координації роботи щодо отримання соціальної підтримки в області діє телефон "гарячої" лінії (0312)61-22-20.
Для надання роз'яснень громадянам стосовно можливості отримання освіти за місцем тимчасового перебування із зазначенням адреси відповідної установи, до якої заявники можуть звернутися, в області відкрито телефон "гарячої" лінії за номером (0312) 3-24-13.
Крім цього, керівникам органів управління освітою на місцях необхідно забезпечити взаємодію усіх органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування для вирішення соціальних гарантій, прав і свобод громадян за тимчасовим місцем проживання.
Про інформацію щодо надання освітніх послуг особам, які звернулися за допомогою у зв'язку з переїздом, просимо постійно через електронні носії інформувати департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації за формою, що додається.
Додаток: на 1 арк.

Директор департаменту                                        М. Кляп