Про конкурс дитячого малюнка „Охорона праці очима дітей”

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
____________________________________________________________________
пл. Народна, 4, м. Ужгород, 88008, тел.: (03122) 3-52-14, 3-70-01 факс,
weв-caйт: www.deponms.zakoda.uz.ua, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Код ЄДРПОУ 38533450

07.04.2014 № 01-20/1237 На № ____________ від __________

Начальникам відділів (управлінь) освіти,
молоді та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів
Керівникам навчальних закладів

Про конкурс дитячого малюнка
„Охорона праці очима дітей”

Відповідно до Указу Президента України 18.08.2009 № 685/2006 територіальним управлінням державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Закарпатській області затверджено 28.03.2014 року План заходів з підготовки проведення у 2014 році Дня охорони праці. Зазначеними заходами передбачається проведення на регіональному рівні конкурсу дитячого малюнка „Охорона праці очима дітей”.
Разом з тим, повідомляємо, що з 1 квітня 2014 року вже стартував цей конкурс в області і триватиме до 1 травня 2014 року. Дитячі роботи подати до 15 червня 2014 року в територіальне управління державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Закарпатській області (адреса: м. Ужгорол, вул. Минайська, 16, тел. 671242 Дорош Богдан Володимирович – заступник начальника теруправління).
Метою проведення конкурсу є:
привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці;
формування активно-свідомої позиції молоді щодо значення і місця здорових та безпечних умов праці у різних аспектах духовного, соціально-економічного, політичного та культурного життя суспільства;
виховання високої культури безпеки праці на виробництвах України у молоді як майбутніх роботодавців та працівників;
виявлення, відбір та підтримка талановитої молоді;
зміцнення позитивного іміджу Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України (далі - Держгірпромнагляд).
Конкурс сприяє підвищенню інтересу у дітей та молоді шкільного віку до поглибленого вивчення проблем у сфері охорони праці.
З огляду на викладене, департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації просить підтримати та залучити до цих заходів учнів загальноосвітніх навчальних закладів області.

Заступник директора департаменту –
начальник управління дошкільної,
загальної середньої та позашкільної освіти                                            Г. Сопкова