Навчання триває

nus 2

Із 5 листопада на теренах Закарпаття розпочато ІІІ сесію підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи.

З 5 до 10 листопада на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти проходили підвищення кваліфікації вчителі початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році, заступники директорів з навчально-виховної роботи та вчителі, які викладатимуть інтегрований курс „Мистецтво”, фізичну культуру.
Сучасні вчителі повинні мати простір для свободи вибору та творчої реалізації педагогічних ідей, обиратимуть навчальні матеріали, імпровізуватимуть та проводитимуть експерименти.
Для педагогічних працівників тренери та педагоги-тренери проводили тренінги, вдосконалювали навички володіння сучасними практиками, технологіями, методиками, формами і методами роботи. У кінці дня всі педагоги ділилися відчуттями: „Сьогодні я вперше подумала про те, що МОЖУ І ХОЧУ працювати в Новій українській школі”, „Мені стало цікаво, я ХОЧУ ЗНАТИ БІЛЬШЕ”, „З'явилася впевненість у своїх силах, коли спробувала працювати разом із колегами”, „Спробую на уроках із четвертокласниками”.
Це сприятиме професійному та особистому зростанню вчителя,адже ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізувати зміни – кожен у власному класі. Тільки знання, пропущені через призму власного досвіду, залишаються із нами на все життя.

nus 1

nus 3

nus 4

nus 5