Інша інформація

Відбувся фінальний етап першого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022”

ur21-zav-1

Завершився фінальний етап першого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022”, який тривав два дні, а педагоги змагалися у номінаціях:
• „Біологія”, „Інформатика”, „Основи правознавства” – у конкурсних випробуваннях: „Практична робота”, „Методичний практикум” та „Урок”;
• у номінації „Мистецтво” – у конкурсних випробуваннях: „Творча робота”, „Практична робота” та „Урок”.

Розпочався фінальний етап першого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022”

urfin22-1

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти розпочалося справжнє свято тих, хто, взявши за руку маленьку людину, відчинивши двері в цікавий та великий світ знань, впускають шквал вражень та емоцій, дарують нові знання, окрилюють невідомими почуттями, зачаровують творчими злетами, бережливо та ніжно піклуючись про дитячу душу, захищаючи від життєвих негараздів та перепон, виховуючи справжніх громадян України.

Про підсумки відбіркового етапу першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022” у номінації „Біологія”

 ur22-vidb-bio

Сьогодні, 27 січня, відбулося підбиття підсумків відбіркового етапу першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022” у номінації „Біологія” в Закарпатській області та оголошення учасників фінального етапу Конкурсу.

Стартуємо!

ЖаблякУ Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти 20 грудня відбулася онлайн-зустріч учасників першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022” з фаховим журі у номінації „Мистецтво”. Конкурсанти ознайомилися з критеріями оцінювання, пріоритетними конкурсними випробуваннями відбіркового/фінального етапів першого (обласного) туру Конкурсу.

Готуємося до конкурсу "Учитель року - 2022"

У понеділок 13 грудня 2021 року відбулось перше планове засідання журі всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2022" у номінації "Інформатика". Голова журі Віктор Орос, завідувач кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій, ознайомив учасників засідання з питаннями, які передбачені порядком проведення конкурсу. Члени журі уточнили критерії оцінювання конкурсних випробувань першого (обласного) туру, встановили максимальну кількість балів за кожний критерій, визначили пріоритетні конкурсні випробування відбіркового та фінального етапів конкурсу, обговорили деякі питання, пов'язані з дистанційною формою проведення відбіркового етапу, прийняли відповідні рішення.

Вебінар-зустріч з учасниками першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2022"

uchrЗ метою організації та належного проведення першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022” у номінаціях „Біологія”, „Інформатика”, „Мистецтво”, „Основи правознавства” 6 грудня 2021 року організаційним комітетом проведено вебінар-зустіч з учасниками цього туру.

Особливості проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2022"

Р 118 жовтня на базі інституту відбувся вебінар із представниками місцевих органів управління освітою з питань проведення всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022”.
Метою зустрічі було обговорення особливостей організації конкурсу відповідно до оновленого в 2021 році Положення про всеукраїнський конкурс „Учитель року”, ознайомлення з умовами та порядком проведення всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022”, реєстрації педагогічних працівників на офіційній сторінці конкурсу в період з 11 по 31 жовтня 2021 року в розділі „Реєстрація учасників 2022” та розглянуто взірці документів для участі у конкурсі. Також наголошено на участі педагогів на добровільних засадах та, що учасниками конкурсу можуть бути: педагогічні працівники закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти незалежно від фаху; педагогічний стаж учасника конкурсу має бути не менше 3-х років на дату подання заявки на конкурс; основним місцем роботи учасників конкурсу в номінаціях має бути заклад загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти; у номінації „Мистецтво” беруть участь учителі музичного мистецтва, про що було повідомлено відповідальною за супровід конкурсу Галиною Райхель, методистом кабінету координаційно-методичної діяльності, що відповідає за координаційно-організаційний супровід конкурсу.

Триває третій тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021"

Із 1 до 9 квітня 2021 року в номінаціях „Керівник закладу освіти” і „Математика” та з 14 до 22 квітня 2021 року в номінаціях „Трудове навчання” й „Українська мова та література” стартував третій тур всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2021”. Захід проводиться у дистанційному режимі вперше та є абсолютно новим досвідом як для учасників, так і для журі та організаторів.

Всеукраїнський конкурс „Учитель року – 2021” у Закарпатті завершився!

01167 педагогів-закарпатців із 18 адміністративно-територіальних одиниць області виявили бажання змагатися у всеукраїнському конкурсі „Учитель року – 2021” . Відрадно, що справжніх фахівців не лякають складні умови, пов’язані з поширенням коронавірусної інфекції. 11 лютого в обласній державній адміністрації за участі Анатолія Полоскова, голови обласної державної адміністрації, та Олексія Петрова, голови обласної ради, відбулося нагородження переможців.

Вітаємо переможця другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2021” у номінації „Математика”!

StСтегура Оксана Василівна – учитель математики Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 12 Ужгородської міської ради Закарпатської області, вчитель вищої категорії, старший вчитель.
Працюєнад проблемою «Формування математичних компетентностей учнів на уроках математики шляхом використання інтерактивних технологій».
Головна мета педагогічної діяльності: технологізація педагогічних процесів шляхом впровадження новітніх технологій, методик, сучасних інформаційних засобів навчання; впровадження особистісно-орієнтованого навчання шляхом застосування педагогічних інновацій; підвищення якості знань учнів; підвищення вихованості учнів.
Навчальні заняття для неї та її учнів — постійний пошук,  спільна праця, в основі якої довіра та спільне бажання досягнути найкращий результат.
З матеріалами Оксани Василівни, представленими на конкурсі, можна ознайомитися за посиланням:
Орос Віктор Михайлович, голова журі
Петечук Катерина Михайлівна, секретар журі