Інша інформація

Вебінар-зустіч з учасниками першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022”

uchrЗ метою організації та належного проведення першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022” у номінаціях „Біологія”, „Інформатика”, „Мистецтво”, „Основи правознавства” 6 грудня 2021 року організаційним комітетом проведено вебінар-зустіч з учасниками цього туру.

Особливості проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2022"

Р 118 жовтня на базі інституту відбувся вебінар із представниками місцевих органів управління освітою з питань проведення всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022”.
Метою зустрічі було обговорення особливостей організації конкурсу відповідно до оновленого в 2021 році Положення про всеукраїнський конкурс „Учитель року”, ознайомлення з умовами та порядком проведення всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2022”, реєстрації педагогічних працівників на офіційній сторінці конкурсу в період з 11 по 31 жовтня 2021 року в розділі „Реєстрація учасників 2022” та розглянуто взірці документів для участі у конкурсі. Також наголошено на участі педагогів на добровільних засадах та, що учасниками конкурсу можуть бути: педагогічні працівники закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти незалежно від фаху; педагогічний стаж учасника конкурсу має бути не менше 3-х років на дату подання заявки на конкурс; основним місцем роботи учасників конкурсу в номінаціях має бути заклад загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти; у номінації „Мистецтво” беруть участь учителі музичного мистецтва, про що було повідомлено відповідальною за супровід конкурсу Галиною Райхель, методистом кабінету координаційно-методичної діяльності, що відповідає за координаційно-організаційний супровід конкурсу.

Триває третій тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021"

Із 1 до 9 квітня 2021 року в номінаціях „Керівник закладу освіти” і „Математика” та з 14 до 22 квітня 2021 року в номінаціях „Трудове навчання” й „Українська мова та література” стартував третій тур всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2021”. Захід проводиться у дистанційному режимі вперше та є абсолютно новим досвідом як для учасників, так і для журі та організаторів.

Всеукраїнський конкурс „Учитель року – 2021” у Закарпатті завершився!

01167 педагогів-закарпатців із 18 адміністративно-територіальних одиниць області виявили бажання змагатися у всеукраїнському конкурсі „Учитель року – 2021” . Відрадно, що справжніх фахівців не лякають складні умови, пов’язані з поширенням коронавірусної інфекції. 11 лютого в обласній державній адміністрації за участі Анатолія Полоскова, голови обласної державної адміністрації, та Олексія Петрова, голови обласної ради, відбулося нагородження переможців.

Вітаємо переможця другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2021” у номінації „Математика”!

StСтегура Оксана Василівна – учитель математики Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 12 Ужгородської міської ради Закарпатської області, вчитель вищої категорії, старший вчитель.
Працюєнад проблемою «Формування математичних компетентностей учнів на уроках математики шляхом використання інтерактивних технологій».
Головна мета педагогічної діяльності: технологізація педагогічних процесів шляхом впровадження новітніх технологій, методик, сучасних інформаційних засобів навчання; впровадження особистісно-орієнтованого навчання шляхом застосування педагогічних інновацій; підвищення якості знань учнів; підвищення вихованості учнів.
Навчальні заняття для неї та її учнів — постійний пошук,  спільна праця, в основі якої довіра та спільне бажання досягнути найкращий результат.
З матеріалами Оксани Василівни, представленими на конкурсі, можна ознайомитися за посиланням:
Орос Віктор Михайлович, голова журі
Петечук Катерина Михайлівна, секретар журі
 

Фінал уже близько!

FIN 610 лютого на фінальний етап другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2021” у номінаціях „Керівник закладу освіти”, „Математика”, „Трудове навчання”, „Українська мова та література” до м. Ужгорода з’їхалися конкурсанти. У дводенному фіналі учасники номінації „Керівник закладу освіти” змагатимуться у випробуваннях „Управлінський практикум” – підготовка управлінського рішення щодо розвитку закладу на основі виконаного аналізу кейсу закладу (тип, рівень освіти, умови діяльності, фінансування, місцезнаходження, освітня програма тощо) з використанням методів ситуаційного аналізу – та „Фасилітаційна сесія” за участю педагогів класичної гімназії Ужгородської міської ради, де матимуть можливість продемонструвати теоретичні знання і практичні навички з прийняття управлінських рішень. Для учасників номінації „Математика” у фінальному етапі підготовлено випробування „Методичний практикум” – демонстрація конкурсантом методичної компетентності – та „Урок” в 5 – 11 класах на базі закладу освіти м. Ужгород.
Конкурсантам номінації „Трудове навчання” запропоновано презентувати вміння організовувати проєктно-технологічну діяльність учнів у випробуванні „Дорожня карта творчого проєкту” та провести урок у 5 – 9 класах на базі закладу освіти м. Ужгород.
„Аналіз поетичного твору” та навики проведення уроку в 5 – 11 класах на базі закладу освіти м. Ужгород демонструватимуть учасники номінації „Українська мова та література”.
Тож хай переможе найкращий!

Змагаються кращі з кращих

uch 4Другий день випробувань відбіркового етапу другого (регіональний) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2021” у номінаціях „Керівник закладу освіти”, „Математика”, „Трудове навчання”, „Українська мова та література” передбачив для учасників не менш цікаві, креативні та оригінальні завдання. Конкурсанти у номінації „Керівник закладу освіти” готуватимуть „Освітній проєкт”, спрямований на вирішення проблеми та послідовність її презентації. „Дистанційний урок” презентуватимуть учасники номінацій „Українська мова та література”, „Трудове навчання”, „Математика” і зможуть продемонструвати майстерність з організації освітнього процесу в дистанційному режимі.
Результати відбіркового етапу буде опубліковано на сайті Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти у рубриці „Учитель року” – „Результати другого обласного туру (за роками)”. Хай переможе найкращий!

 

Стартував другий (регіональний) тур всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2021”

zhСьогодні, 4 лютого, стартував другий (регіональний) тур всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2021” у номінаціях „Керівник закладу освіти”, „Математика”, „Трудове навчання”, „Українська мова та література”. Відбірковий етап проводиться дистанційно з використанням платформи ZOOM. Попереду 2 дні клопіткої роботи: для журі – об’єктивно визначити та оцінити кращих із кращих, а учасникам – продемонструвати винахідливість, майстерність та професіоналізм.

Про конкурсні випробування відбіркового етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2021”

uch rКонкурсні випробування відбіркового етапу другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2021” проводитимуться 4 – 5 лютого 2021 року (відбуватиметься дистанційно на платформі ZOOM, посилання надсилається на емейли учасників та членів журі напередодні) у номінаціях: „Керівник закладу освіти”, „Математика”, „Трудове навчання”, „Українська мова та література”:
за умовами визначеними листом Міністерства освіти і науки України   від 18.08.2020 № 1/9-449 „Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2021”;
відповідно до Примірного порядку організації та проведення другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2021”, затвердженого наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 22.10.2020 № 147 „Про утворення зон для проведення першого (зонального) та організацію другого (регіонального) турів всеукраїнськогоконкурсу „Учитель року – 2021”.