Архів новин

Відбірково-тренувальні збори переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

informatyca-zbory

21 лютого на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти розпочалося навчання переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (відбірково-тренувальні збори), з метою поліпшення підготовки переможців ІІІ етапу до участі в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

informatyca22-3-1

12 лютого відбулася 10 ювілейна олімпіада з інформаційних технологій. Та у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в області, олімпіада вперше відбулася в онлайн-форматі. Взяти участь у непростій але престижній олімпіаді зголосилося 58 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області.

Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

inf22-3-1

 

5 лютого, у зв’язку із складною епідеміологічною ситуацією у області, олімпіада із інформатики вперше відбулася у онлайн-форматі. Оргкомітет олімпіади забезпечив інформування керівників команд, детальне інструктування та навчання учасників олімпіади (пробні підключення). Загалом у олімпіаді взяли участь 42 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області.
Наступну олімпіаду із інформаційних технологій також заплановано провести у онлайн-форматі.
Такі змагання активізують творчих учнів, надання їм можливості розв'язувати складні та цікаві завдання.

 

Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

astronomia22-3-1

1 лютого у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.
У даному випробовуванні взяли участь 15 учнів 10 – 11 класів закладів загальної середньої освіти нашого краю.