Хлопці та дівчата демонструють свою трудову майстерність

IMG-3ef848bd4d8dea1e855a49d1de7f0bf2-V

Основне завдання трудового навчання – розвиток творчих здібностей учнів. Адже, створюючи власні вироби, діти вчаться цінувати працю, бачать результати й отримують естетично-моральне задоволення від власноруч виготовлених поробок. Практичне застосовування виробів розвиває повагу до різних професій, що також сприяє у визначенні майбутньої професії. Трудове навчання покликане формулювати у дітей основи технологічної грамотності, підготувати їх до практичного життя та трудової діяльності в майбутньому.

 

31 січня на базі Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 64 хлопців та дівчат – учнів 9 та 11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області – змагалися у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі та технічні види праці).
Привітали учасників та налаштували на творчий лад Сивохоп Я.М., директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент, голова журіз трудового навчання (технічні види праці) Сег С.Л., методист методкабінету відділу освіти Великоберезнянської райдержадміністрації, учитель загальнотехнічних дисциплін і праці, та голова журі з трудового навчання (обслуговуючі види праці) Коваль Т.В., старший викладач кафедри легкої промисловості і професійної освіти Мукачівського державного університету, Тяскайло Г.І., завідувач кабінету методики виховної та позашкільної роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, викладач технологій і креслення.
Після детального ознайомлення із особливостями проведення практичного та теоретичного турів, хлопці та дівчата приступили до виконання завдань. Тож побажаймо їм успіху та перемог.