Cognita est lux

IMG 2779

На базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації 02.10.2019 № 230 „Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році”, рішень оргкомітету та журі „Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад” з 24 лютого тривають відбірково-тренувальні збори для поліпшення підготовки переможців ІІІ етапу до участі в ІV етапі Всеукраїнських олімпіад з англійської мови, правознавства, математики, астрономії, хімії, біології, економіки, інформаційних технологій, трудового навчання (технології), російської мови і літератури.

 

93 учнів 7-11 класів старанно, впевнено та наполегливо працюють над завданнями, удосконалюючи свою майстерність. Адже юні інтелектуали повинні належним чином продемонструвати свої знання і тим самим здобути перемогу у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Відібрані учні мають великий потенціал, запал та енергію, постійно прагнуть до нових успіхів та звершень, не втрачають інтересу до всього нового й незвіданого.
Тож бажаємо всім учасникам зборів отримати не лише нові знання з улюблених предметів, а й безліч позитивних емоцій та перемог у майбутньому!