Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

informatyca22-3-1

12 лютого відбулася 10 ювілейна олімпіада з інформаційних технологій. Та у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в області, олімпіада вперше відбулася в онлайн-форматі. Взяти участь у непростій але престижній олімпіаді зголосилося 58 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області.

Із вітальними словами та побажаннями успіхів у конкурсних випробовуваннях до присутніх інтелектуального зібрання звернулися: Мар’яна Марусинець, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, доктор педагогічних наук, професор, голова оргкомітету конкурсу; Ярослав Сивохоп, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник голови оргкомітету; Петро Горват, завідувач кафедри комп’ютерних систем та мереж інженерно-технічного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, кандидат фізико-математичних наук, голова журі; Інна Шаркадій, методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, викладач інформатики.
Інформаційні технології – впевнений і необхідний крок у майбутнє. На сьогоднішній день найточніше характеризують життя і потреби сучасного суспільства саме інформаційні технології. Бути освіченим і володіти знаннями у сфері інформаційних технологій – це питання сучасної життєвої необхідності. Адже стрімко зростає потреба у фахівцях, які розроблятимуть та впроваджуватимуть новітні технології у сучасне життя.
Такі змагання максимально розкривають таланти та здібності дітей. Тож вітаємо усіх, хто зголосився до участі в олімпіаді, та бажаємо успіхів і подальших перемог!  

informatyca22-3-1