Семінари, конференції, наради

Вебінар «Smart-технології та їх застосування в навчальному процесі на уроці іноземної мови»

web1Відбудеться 20 травня 2020 року о 14.00. Спікери: Іванка Буксар, методист ЗІППО, Себастіан Лінс, мовний асистент Гете-Інституту.
Реєстрацію завершено! Перед проведенням вебінару (до 13.50 год. 20.05.2020 р.) всім зареєстрованим учасникам буде надіслано код підключення та пароль для входу (програма Zoom).
Усі учасники, які візьмуть участь у вебінарі, отримають електронний сертифікат про участь. Тому просимо вказувати під час вебінару власне прізвище та ім’я.

Вебінар «Іноземні мови. Оцінювання досягнень учнів в умовах дистанційного навчання»

изображение viber 2020-05-11 10-53-12

РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО! Перед проведенням вебінару (до 09.50 год. 15.05.2020 р.) всім зареєстрованим учасникам буде надіслано код підключення та пароль для входу (програма Zoom).
Усі учасники, які візьмуть участь у вебінарі, отримають електронний сертифікат про участь. Тому просимо вказувати під час вебінару власне прізвище та ім’я.

Семінар-тренінг для вчителів англійської мови

din 4

11 березня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-тренінг для вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти області. Темою навчання стало питання створення в класі автентичного освітнього середовища.
Захід організований та проведений міжнародним освітньо-методичним центром Dinternal Education – багаторічним партнером Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти у галузі іншомовної освіти.
У рамках тренінгу вчителі мали змогу обговорити шляхи співпраці з новою генерацією старшокласників за допомогою автентичного контексту оновленого видання відомого бестселера FOCUS.

TOP QUALITY TEACHING. Create a truly authentic learning environment and win your class over

Єдиний дієвий шлях співпраці з новою генерацією старшокласників - це створення в класі автентичного освітнього середовища. 11 березня 2020 року о 11.00 на базі Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти (м. Ужгород, вул. А. Волошина, 35) відбудеться семінар для вчителів англійської мови в старших класах від Dinternal ducation. Детальніша інформація та реєстрація за посиланням http://elt.dinternal.com.ua/11-03-uzhhorod

 

Дигітальний конгрес „Наука і навчання в епоху цифрових технологій”

dyhit 4

15-16 листопада делегація освітян Закарпатської області, до складу якої входили методист Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Іванна Буксар та вчителі області, взяла участь у дигітальному конгресі „Наука і навчання в епоху цифрових технологій”, який відбувся у м. Київ.
Захід організовано та проведено Гете-Інститутом спільно з Міністерством освіти і науки України.

Розпочався осінній інтенсив підвищення професійної майстерності вчителів англійської мови PROTEACH (Professional Teacher)

prot 1

28 жовтня 2019 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти розпочався осінній інтенсив підвищення професійної майстерності вчителів англійської мови PROTEACH (Professional Teacher). Курс „Навчання учнів основної школи із застосуванням сучасних методів, підходів та ресурсів (класи 5–8)”, модуль 2.1 „Учні та їх потреби. Навчання лексики та граматики” (16 годин), розроблений освітньою Dinternal Education, офіційним представником Pearson в Україні, є продовженням курсу „Особливості роботи з учнями 1-го класу. Початок вивчення іноземної мови”, який пройшов апробацію у ЗІППО у червні 2019 року. Курс розрахований на 16 годин. На завершення роботи учасники отримають сертифікати.

Представники Посольства США в Україні на Закарпатті

IMG-dd088a48f9f1dbe5e29a2e83f4ccd0c7-V21-23 жовтня на Закарпатті перебували представники Посольства США в Україні Тім Коллінз - аташе з питань освіти на культури та помічник аташе Лілія Шило. У рамках візиту поважні гості відвідали заняття груп ACCESS (проект «English Access Microscholarship Program», що є ініціативою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і спрямований на допомогу обдарованій малозабезпеченій молоді віком від 13 до 15 років у вивченні англійської мови шляхом проведення позашкільних та інтенсивних занять) у м. Ужгороді та м. Берегово. Також обговорювалися питання співпраці щодо реалізації спільних проектів, націлених на підтримку молоді та професійного розвитку вчителя англійської мови.

Міжнародний сертифікат Pearson – це шлях до вільного спілкування іноземною мовою

ilac 4 2

9 жовтня 2019 року о 12.30 Dinternal Education – ексклюзивний представник видавництва Pearson (Пірсон) в Україні спільно із Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти провели методичний семінар для учителів англійської мови „Дієві методи та практичні поради для якісної підготовки до міжнародного мовного іспиту Pearson Test of English”.
Ексклюзивним дистриб’ютором міжнародних іспитів PTE (Pearson Tests of English) в Українi є компанiя ILAC (International Language Assessment Centre). Міжнародний екзаменаційний центр ILAC надає можливість підтвердити рівень володіння англійською мовою, представляючи мовні іспити PTE (Pearson Test of English) та LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) та отримати міжнародні сертифікати з англійської мови, які визнають Міністерство освіти та науки України, заклади освіти та роботодавці у всьому світі. Міжнародний сертифікат Pearson – це шлях до навчання в авторитетних закладах Європи, престижної роботи в Україні та за кордоном, а також вільного спілкування іноземною мовою.

Увага! Для зареєстрованих учасників у проекті волонтерів Корпусу Миру США

4 жовтня 2019 року о 12.00 у ресурсному центрі ЗІППО стартує проект волонтерів Корпусу Миру США за підтримки ЗІППО щодо підготовки тренерів для роботи у закладах освіти.
Запрошуємо зареєстрованих учителів англійської мови до настановчого тренінгу. Просимо сприяти участі зареєстрованих учасників у тренінгу. Список додається.