Урок англійської мови в Новій українській школі... З чого почати?

1111Компанія „Фоліо Букс” – офіційний представник британського видавництва Express Publishing в Україні та Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти організовують практичний семінар для вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 н.р. Спікер заходу – Наталя Ляшко, викладач англійської мови з досвідом роботи більше 12 років, тренер, автор дитячих книжок на англійській мові,  методист видавництва Express Publishing в Україні, поділиться корисними порадами щодо впровадження нових стандартів освіти на уроці англійської мови в першому класі за новим підручником Smiles 1 for Ukraine.     Мета семінару – підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, обмін педагогічним досвідом.
Семінар відбудеться 7 травня 2018 року з 12:30 до 15:00. Участь в тренінгу безкоштовна. Також всі учаснику заходу отримають сертифікати відвідування та подарунки від видавництва (навчально-методичні матеріали видавництва Express Publishing).

Просимо сприяти участі зареєстрованих учителів у зазначеному заході. Список учасників буде розміщено на сайті Закарпатського ІППО 4 травня 2018 року (після завершення реєстрації).

Cписок учасників