Стартувало навчання вчителів німецької мови, які викладатимуть у перших класах

nim 1

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 27.02.2018 № 208 „Про організацію та проведення підготовки вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році” 5 травня стартувало 3-денне очне навчання – навчальний семінар-тренінг для вчителів німецької мови області, який триватиме до 13 листопада (6 тренінгів, біля 150 учасників).

Для навчання вчителів НУШ використовуватимуть програму „DLL – Вчимося навчати німецької”. Курс з підвищення кваліфікації розрахований на 12 тижнів – спочатку очне навчання протягом 2 – 3 днів, потім – дистанційний курс, на завершення – ще один очний методико-дидактичний семінар. Загалом навчання триватиме 80 академічних годин.
Відповідно до програми, розробленої Гете-Інститутом в Україні, учасники семінару беруть участь у тренінгу з методики викладання предмета (мультиплікатор – Синьо Вікторія) та ознайомлюються із технічними та методологічними умовами подальшого проходження навчання на міжнародній цифровій платформі.
У межах дистанційного модуля вчителі в групах працюватимуть над практичним дослідженням – проектом. Потім кожен учасник має провести цей проект на власному занятті наприкінці курсу та оцінити його успішність з групою і мультиплікатором.

nim 2

nim 3

nim 4