Презентація книги „Любове моя – Україно”

prez 1

9 лютого у Виноградівському міському Будинку культури відбулася презентація книги „Любове моя – Україно” з досвіду роботи закладів загальної середньої освіти району щодо впровадження Концепції національно – патріотичного виховання.

На цей захід завітали працівники Виноградівського управління освіти, молоді та спорту, методисти районного методичного кабінету, заступники директорів, педагоги – організатори, бібліотекарі шкіл району, воїни-захисники. У посібнику подано сценарії виховних заходів, розроблені на засадах національної культури, розкрито шляхи, засоби з підвищення рівня національного, духовного і естетичного виховання учнів.
Підібраний матеріал посібника сприяє вихованню молоді на засадах української культури, формуванню в молодого покоління національного світогляду, способу мислення та інших духовно-моральних цінностей українського народу.
Головні завдання посібника:
– сформувати у читача цілісну систему знань про історико-педагогічні процеси, явища і факти, що мали місце в Україні;
– домогтися глибокого усвідомлення того, що формування високих загальнолюдських якостей можливе лише на основі національних цінностей, родинно-побутових традицій;
– розкрити внутрішні закономірності й специфічні ознаки притаманні вихованню українського народу.
В основу збірника – створення системи національно – патріотичного виховання учнів, спрямованої на виховання в особистості любові до української держави, усвідомлення свого громадянського обов’язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей.
Пропаганда славетної історії, досягнень та видатних особистостей рідного краю, виховання почуття гордості громадян за свій край, Батьківщину. Пропаганда кращих здобутків національної культури та духовної спадщини.
Даний посібник у своїй роботі можуть використовувати вчителі, класні керівники, вихователі, керівники гуртків та інші.
Гості були приємно вражені сонячною атмосферою у залі, теплом і привітністю учасників, професіоналізмом організаторів заходу.