Вітаємо з офіційним визнанням у лавах науковців!

Вітання-з-успішним-захистом-дисертаціїНа сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднено рішення Атестаційної колегії МОН щодо присудження наукових ступенів (наказ Міністерства освіти і науки України від 29.06.2021 № 735 "Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства" (mon.gov.ua).


У когорті здобувачів наукових ступенів, які успішно захистили дисертаційні дослідження у галузі Освіта/Педагогіка – і наші колеги. Так, Шеян Марині Олександрівні, старшому викладачу кафедри менеджменту та інноваційного розвитку освіти рішенням спецради Національного університету «Львівська політехніка» присуджено ступінь доктора філософії в галузі Освіта/Педагогіка (спеціальність 015); Певсе Андреї Андріївні, методисту філії інституту у м. Берегові, рішенням спеціалізованої вченої ради ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» присуджено науковий ступінь кандидата наук за спеціальністю 13.00.04 «Теорія і методика професійної освіти».
Неймовірно радіємо результатам наших чарівних колег і бажаємо успіхів та творчого натхнення не зупинятися на досягнутому!