"Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху"

forum 1Сьогодні, 19 серпня, у м. Києві відбувся Всеукраїнський серпневий форум «Освіта України 30 без бар’єрів: вектори якості та успіху».
У заході беруть участь заступники голів обласних, Київської міської державних адміністрацій; керівники департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій; керівники закладів післядипломної педагогічної освіти; ректори педагогічних університетів; керівники управлінь Державної служби якості освіти в регіонах; представники громадських організацій; учнівського самоврядування.
Серед запрошених учасників форуму і представники Закарпатської області: Михайло Шеверя, заступник директора департаменту, начальник управління освіти та науки, та Ярослав Сивохоп, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.
З вітальними словами до усіх присутніх звернувся Міністросвіти і науки України Сергій Шкарлет та Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.
У ході роботи форуму йшла мова про здобутки та досягнення сфери освіти за роки незалежності України, окреслювалися плани на майбутнє, вектори розвитку, нові методи інноваційного навчання, щоб сучасні виклики у сфері освіти були успішно реалізовані.
У програмі форуму задіяно 15 локацій із 10 міст України, у тому числі і з м. Ужгорода. З використанням телемостів обговорювалися різні теми, що найбільше цікавлять та турбують на сьогодні. Телемости проводилися за участю учнівського самоврядування з Міжнародного дитячого центру «Артек» у Пущі-Водиці, молодих вчителів Нової української школи, представників громадської організації «Батьки SOS»; локації «Українська школа у просторі активної взаємодії. Співпраця з міжнародними партнерами «Нові горизонти міжнародного співробітництва».
Слід наголосити, що державою запроваджено та реалізується низка програм, що спрямовані на задоволення потреб суспільства у різних сферах життєдіяльності, зокрема у реалізації права на освіту.
forum 2