Удосконалюємо цифрову компетентність

початДо початку нового навчального року залишається кілька днів. І яким він буде? Звичайно, цікавим і насиченим! Бо це не лише свято, але і безліч турбот, і стартова підготовка, щоб шкільне навчання було захоплюючим та пізнавальним. Сьогоднішній учитель повинен не тільки сам уміти працювати творчо, приймати нестандартні рішення, але і могти передавати свої знання та навички учневі, який відкритий до всього нового.
У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти триває навчання для вчителів, які викладають інформатику у початкових класах, а це майже 460 педагогічних працівників області.
Учителі мають можливість вдосконалити свої знання та адаптуватися до викладання непростого контенту молодшим школярам, знаходити та опрацьовувати інформацію з використанням пошукових систем, уміння працювати у різних браузерах (Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox та інші). Навчити дітей працювати із гуглдодатками, такими як базові сервіси: Google Пошта, Google Диск, Google Форми, Google Classroom).
Важливо вміти на практиці застосовувати текстові та графічні редактори, редактори презентацій, таких як: Microsoft PowerPoint, Google Презентації. Слухачі спецкурсу мали можливість ознайомитися і попрацювати з сучасними онлайн сервісами. І це далеко не весь перелік практичних занять, що вдало надають педагогічні працівники Закарпатського ІППО.
І як результат, удало користуючись набутими знаннями, учні разом із педагогами зможуть застосовувати творчий підхід та проявляти себе у ролі дизайнерів та, можливо, і програмістів. Тож бажаємо всім успіхів!