Міжнародні змагання у середовищі SCRATCH

SCRATCH-mainschool1Запрошуємо учнів 5-7 класів взяти участь в міжнародних змаганнях з програмування в середовищі SCRATCH – SCRATCH CUP, що організовується в межах проекту «Віртуальна реальність єднає Карпати: інтерактивні шкільні лабораторії» спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020.
Конкурс SCRATCH CUP збере разом юних програмістів 5-7 класів загальноосвітніх закладів Закарпатської області та визначить найбільш обдарованих знавців SCRATCH.
Конкурс проходитиме в одній із трьох категорії та розрахований на 1 учасника (учня 5-7 класу) у супроводі ментора-учителя.
ПЕРЕМОЖЦІ ОТРИМАЮТЬ МІЖНАРОДНІ СЕРТИФІКАТИ ПРО УЧАСТЬ ТА ЦІННІ ПРИЗИ!

ЗМАГАННЯ ПРОВОДИТИМУТЬСЯ В 2 ЕТАПИ

1 ЕТАП

  1. Учні реєструються на змагання до 18:00 18.10.2021.
  2. Зареєстрованим учасниками будуть надіслані завдання, які вони повинні виконати до 02.11.2021 та надіслати на офіційну електронну адресу конкурсу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
  3. Визначення учасників, які пройшли в другий тур та запрошення на захист проектів в дистанційному режимі до 04.11.2021 року
  4. Учні повинні захистити свої проєкти у визначений оргкомітетом час перед членами журі (онлайн)

2 ЕТАП

Троє фіналістів із Закарпатської області візьмуть участь в міжнародному конкурсі, що відбудеться в Нижньоапшанському ліцеї «Апша» та позмагаються за першість з трьома фіналістами з Румунії.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА УЧАСТЬ У SCRATCH CUP ТУТ

Детальні умови та правила, а також усі необхідні для участі додатки: