Сьогодні розпочинається реєстрація на пробне ЗНО

5 січня розпочинається реєстрація на пробне ЗНО, яка триватиме до 22 січня. Пробне тестування відбувається з метою ознайомлення учнів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита. Також учасники пробного ЗНО зможуть отримати результат тестування, оцінити свій рівень навчальних досягнень, психологічно налаштуватися на проходження тестування та навчитися ефективно розподіляти час, зосереджуючись на виконанні завдань.

Участь у пробному тестуванні є платною. Цього року вартість складання одного пробного тесту для мешканців Закарпатської області складатиме 282 грн. Кожен учасник тестування зможе взяти участь у двох сесіях пробного оцінювання, проведення яких відбудеться 19 та 26 березня.
У 2022 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться:
• 19 березня – з української мови, української мови і літератури;
• 26 березня – з історії України, з математики, з математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).
Для реєстрації кожному учаснику необхідно заповнити реєстраційну картку учасника пробного ЗНО на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Після цього регіональним центром буде надано логін і PIN-код для входу на інформаційну сторінку учасника пробного ЗНО.
Також не пізніше 25 січня необхідно оплатити обрані тестування через систему онлайн-оплат на сайті регіонального центру або в банку. Реєстрація для проходження тестування відбудеться лише після успішної оплати.
Не пізніше 10 березня на персональну сторінку учасники отримають запрошення-перепустку, де будуть зазначені адреси пунктів проведення кожного з вибраних ними тестувань.
Після проходження пробного тестування з обраних предметів у пунктах тестувань учасники також зможуть ознайомитися з матеріалами інших тестувань, які міститимуться на особистій інформаційній сторінці учасника пробного ЗНО.
Для визначення результатів упродовж трьох днів після кожного з тестувань учасники можуть перенести свої відповіді, надані під час виконання тесту в бланках відповідей, до спеціального сервісу.
Після внесення відповідей до спеціального сервісу 25 березня на інформаційній сторінці учасника буде розміщено результат пробного ЗНО з української мови, української мови і літератури, а 1 квітня – з іншого навчального предмета.
Результат пробного ЗНО допоможе учаснику краще зрозуміти, над чим варто попрацювати детальніше, але не може бути використаний для прогнозування результатів основної сесії ЗНО.