Рокосівські діти будуть творчо грамотнішими

IMG 0097

Наприкінці листопада на базі Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся круглий стіл учителів району української мови та літератури з теми „Шляхи підвищення творчої грамотності учнів”. У його роботі взяли участь члени творчої групи вчителів-філологів на чолі з методистом районного відділу освіти Подолей Н.М.

Творча група вчителів мала змогу відвідати урок з елементами компоративного навчання у 10 класі “Спрощення в групах приголосних звуків”, який підготувала і провела вчитель української мови та літератури Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. Фетько Мирослава з метою підвищення творчої грамотності учнів, комплексного дослідження методів роботи на сучасних уроках, показу правильної методики викладання і розвитку мови, подачу матеріалу на уроках, надання рекомендацій вчителям щодо викладання мови та літератури в середній школі.
Учасників тепло зустрів керівник Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шевляков О.О. та кафедра вчителів української мови та літератури, головою якої є Фетько М.М. Засідання проведено у формі круглого столу (обмін досвідом учителів, презентацій), що надало змогу ознайомитись з роботою школи, яку представив керівник школи – директор Шевляков О.О.
Тему з’їзду творчої групи вчителів презентувала Фетько М.М., яка представила різні методи та прийоми підвищення грамотності учнів, проведення сучасного уроку, різноманіття вправ, призначених для поетапного проведення уроку, використання на уроках різних видів інформаційних технологій, показала, як досягти високих результатів у роботі, використовуючи творчий потенціал дітей. Адже саме на результат і спрямована вся праця вчителя.
Учитель Дубляк М.В. підготувала презентацію “Використання інтерактивних технологій навчання на уроках рідної мови та літератури”.
У кінці засідання творчої групи методист районного відділу освіти Подолей Н.М. надала методичні рекомендації “Про шляхи підвищення творчої грамотності учнів”.
Усі учасники обмінялися думками щодо проблем, які виникають у роботі вчителя, знайшли шляхи їх подолання, взяли до уваги всі рекомендації, надані одне одному за круглим столом. Кожен мав змогу поділитись власним досвідом.

Ігнатко М.В.,
учитель Монастирецького НВК,
Хустський р-н