Майстерня творчості вчителів трудового навчання Хустщини

khust

Серед учителів трудового навчання Хустського району немає людей випадкових. Для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця, що не може звершитись в якійсь єдиній меті чи дні. Учитель трудового навчання – це людина, яка віддає юному поколінню не лише свої знання, досвід, вміння, але й частинку своєї душі.

У цьому переконалися учасники семінару-практикуму „Вивчення наскрізних змістових ліній на уроках трудового навчання як процес формування ключових компетентностей”, який відбувся наприкінці листопада на базі Хустської райСЮТ.
Під час семінару Гобан Марія Іванівна, учитель трудового навчання Липецькополянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, голова РМО, наголосила на аспектах реалізації змістових ліній на уроках трудового навчання. Специфіка предмету повною мірою сприяє розвитку ключових компетентностей учнів. Однак необхідною умовою успішної реалізації оновленої програми з трудового навчання є безперервна самоосвіта та підвищення фахового рівня вчителів, особливо тих, які викладають предмет не за фахом.
Учасники семінару мали змогу набути нових навичок. Родзинкою семінару став майстер-клас Мацканюк Оксани Миколаївни, учителя Нанківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка ознайомила присутніхіз технологією вишивки стрічками по яєчній шкарлупі. Також свої напрацювання презентувала Балаж Марія Іванівна, учитель трудового навчання Кошелівської ЗОШ І-ІІ ступенів.
„Оптимальне поєднання сучасних методів і прийомів роботи, комплексне використання педагогічних засобів сприяють активному процесу пізнання та формуванню ключових компетентностей учнів”, – зазначила Браїла Віра Василівна, методист РМК.

Гобан Марія,
голова РМО вчителів трудового навчання
Хустського району