„Подаруй хвилинку щастя”

akcia 3

Зимова пора дарує нам одне з найсвітліших і найрадісніших християнських свят – день Святого Миколая, що осяває наші оселі радістю, світлом і добрими сподіваннями.

Саме тому відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА на 2017/2018 н.р. за підтримки начальника відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА П.Русина та з ініціативи районного методичного кабінету (завідувач О.Пригара, методисти В.Кір’янова та О.Андьол) з метою надання посильної допомоги дітям малозахищених категорій та дітям з особливими освітніми потребами, формування громадської й соціальної активності дітей та учнівської молоді, розвитку в них почуття милосердя, толерантності, колективізму наприкінці листопаду в районі проведено благодійну акцію „Діти – дітям”. У ній взяли участь загальноосвітні школи (20), навчально-виховні комплекси (8) та заклади дошкільної освіти (20) району.
У рамках акції отримали подарунки 373 дітей (44 вихованців навчально-реабілітаційного центру, 154 вихованці Нижньобистрівської ЗОШ І-ІІІ ст.-інтернату та 175 вихованців Вільшанського дитячого будинку). Передано книжки, канцтовари, іграшки, засоби гігієни, медикаменти, диски із записами казок, розвивальні ігри, робочі матеріали для майстерень, одяг та взуття.
У ці чудові зимові дні тепло і любов зібрали дошкільнят та учнів названих вище закладів, щоб поринути в чарівний, світлий і ні з чим не зрівняний світ дитинства, країну доброти, сміху й радості, безмежного й безтурботного щастя, звідки всі ми родом. З концертною програмою „Подаруй хвилинку щастя”та подарунками до них завітали талановиті діти району, переможці конкурсів вокального мистецтва „Повір у себе” та „Звучать струни дитячих сердець”.
Вихованці закладів освіти мали змогу познайомитись та поспілкуватися зі своїми ровесниками, які напередодні такого світлого свята своєю щедрістю запалили іскорки радості в очах дітей та викликали усмішки на їхніх обличчях.
Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції та подарував дітям справжню зимову казку, хто наповнив їхні „чобітки” смачними, солодкими та корисними подарунками, хто знайшов вільний час і провів його з ними, створивши незабутню святкову атмосферу.

Хустський р-н

akcia 1 akcia 2