Свято юних випускників Іршавської дитячої школи мистецтв

irshavski-vypusknyky1Нещодавно в Іршавській дитячій школі мистецтв (директор Рацин О.М.) районного Будинку культури Іршавської РДА складали іспит юні випускники художнього мистецтва. Наставники випускників Фірцак Тетяна Юліївна та Вербищук Надія Василівна навчали своїх вихованців мистецтву та технікам живопису, графіки, скульптури та малювання. Кожен учень виставив свої екзаменаційні роботи: графічні малюнки, скульптурні композиції з глини, рисунки, пейзажі, натюрморти та інші проекти композицій. Також випускники складали усний іспит з історії образотворчого мистецтва, у якому кожен міг показати свої знання, здобуті під час навчання у школі мистецтв.


irshavski-vypusknyky2Свідоцтво про закінчення навчання отримали Іршавські гімназисти Алмашій Антоній (5 клас), Ізай Арсенія (5 клас), Ізай Зоряна (6 клас), Марко Сергій (6 клас), Вовканич Віра (6 клас) та учні Н.Болотнянської ЗОШ І-ІІ ст. Кляп Богдан, Мальцева Дарія та Станинець Ангеліна.
У центрі Іршави, біля Будинку культури, випускникам ДШМ району урочисто вручили Свідоцтва про закінчення ДШМ, завірені Міністерством освіти і науки України.
Вітаємо цьогорічних випускників шкіл мистецтв, а їхнім учителям та керівництву бажаємо талановитих учнів.

Попович І.О.,
головний спеціаліст УОМіС,
мати вихованця-випускника ДШМ