1 вересня – по-особливому!

1veresnja-irshava-1

Відкрив свої шкільні клопоти перший день вересня та запросив школяриків у світ прекрасного, розумного і вічного. Ті учні, які продовжують навчання у рідних закладах, звичайно, із величезним задоволенням повернулися у свіжовибілені класи до своїх друзів-однолітків, щоб поділитися враженнями літної розлуки. А найменшим членам шкільної громади – першокласникам – найбільш цікаво!  Адже перед ними відкривається такий довгий шлях навчання, проте сповнений новими відкриттями, знайомствами та веселими перервами між уроками.

Як і кожного навчального року у селі Горбок, що на Іршавщині, свято Першого дзвоника проходить по-особливому традиційно. Перед фасадом рідної школи зібралися не лише всі учні, випускники-девятикласники та маленькі першокласники, а й їхні батьки, односельчани та поважні гості.
Розпочалося відкриття шкільного свята урочистим виконанням учнями та вчителями школи Гімну України та офіційним привітанням дирекцією школи. Віршованими  рядками усіх присутніх поздоровили старшокласники. У добру шкільну дорогу благословив учнів сільський священник о.Василій. Приємно відзначити, що учні Горбківської школи щиро молилися за успішне навчання у цьому році, і так само з гордістю виконували Гімн України, що свідчить про високу духовну та патріотичну свідомість школярів.
 За тим, традиційно для цього села, до слова запросили гостей із дитячого садочка – вчорашніх друзів сьогоднішніх випускників, які привітали першокласників із святом та подарували пісні й вірші про Україну А на завершення найменші гості щиро виконали молитву у подарунок усім присутнім. До поздоровлень приєдналася завідувачка ДНЗ села Горбок Г.В.Алфелді, яка побажала своїм учорашнім вихованцям продовжувати виконувати добрі настанови, яких учили у садочку, і бути гарними учнями у школі.
Із словами вдячності перед сільською громадою виступили найголовніші гості свята – першокласники. Напутніми словами привітання звернувся до них їх класний керівник Капітан М.Д., який побажав своїм вихованцям мирного неба та цікавого шкільного життя. Заключним етапом свята пролунав перший дзвінок.
Учні порозходилися по їхніх класних приміщеннях для проведення першого уроку «Україна – єдина країна», а ми бажаємо усім школярам успіхів у навчанні, безхмарного неба та хороших  оцінок. Нехай щастить вам, школярі!
Користуючись нагодою, хочу привітати із Днем знань усіх учителів району та побажати їм терпіння, здоров’я, благополуччя і достатку, а найголовніше – усім нам – мирного, щасливого майбутнього!

І. Попович, гість свята Горбківської ЗОШ І-ІІ ст. 

1veresnja-irshava-2