Благодійні справи для Сходу

Сьогодні стало дуже поширеним явище допомагати один одному. Приклад тому – згуртування свідомих громадян допомогти тим, хто бере участь у бойових діях, та постраждалим на Сході нашої України. І це не дань моді чи вихваляння на шпальтах газет, ця робота – благодійність, проводиться справді від душі, щиро, по-українськи. І те, що хтось, хто має змогу та бажання поділитися з ближніми, яких не знає і, напевно, ніколи і не знатиме, варте того, щоб поділитися з навколишніми, а для декого може стати прикладом. Саме такими добрими вчинками, які роблять учні шкіл району, хочеться поділитися.

Зовсім недавно розповідалося про те, як учні Горбківської школи (дир. Кобаль С.М.) та вихованці дитсадочка (завідувач Алфелді Г.В.) та зібрали кошти для військових бійців із Закарпаття 15 батальйону 128 горно-піхотної бригади. Проте на цьому діти не зупинилися. Вони ще з більшим ентузіазмом взялися до благодійництва – кожен хто міг, приніс із дому те, чим багаті: заварювання, картоплю, овочі, фрукти, крупи та інші продукти.
Як і минулого разу, відвезти зібрані продукти запросили хлопців, котрі неодноразово вже проводили подібні місії – учасники волонтерського руху «Джерело» в смт Ільниця. Цього разу до дітей завітав Маринцівський М.М., заступник голови ГФ «Джерело». Мирослав Михайлович розповів учням про життя бійців на передових позиціях, передав від них подяку дітям за відправлені малюнки і кошти та повідомив, що благодійну справу дітей бійці 128 бригади радо вітають і дякують нашим маленьким землякам за щиру допомогу і підтримку.
Приємно також відзначити, що подібна благодійність властива учням інших шкіл району. Мова йде про не зовсім матеріальну, проте більш духовну дитячу підтримку нашим бійцям від вихованців Ільницької школи-інтернату (дир. Лакатош Т.В.) та учнів Ільницької школи І-ІІІ ст. (дир. Попович О.В.). Діти намалювали малюнки та написали листи з побажаннями перемоги та проханням повернутися живими, а учительський склад та техперсонал шкіл зібрали кошти у розмірі одноденного заробітку. Усе це інтернатські вихованці та школярі, а також шкільна адміністрація передали волонтерам Ільницького «Джерела» для закупівлі необхідних речей та для спорядження учасникам 15 Закарпатського батальйону.
І, наостанок, хочеться подякувати усім небайдужим і тим, хто вірить у наших бійців. Це також стосується приватних підприємців із с. Довге, з Іршави та с. Ільниця, які не хотіли називати свої прізвища, бо вважають, що благодійна допомога – справа кожного громадянина-підприємця на Заході, особливо коли йдеться про війну на Сході.