Літній наметовий табір „Школа у природі”

P6100536

У розпалі літо, а отже усій малечі час відпочити та оздоровитися: грати в рухливі цікаві ігри, купатися в річці, мандрувати лісами, подорожувати. Отож, національний природний парк „Зачарований край” щиро запрошує всіх, хто хоче відпочити, подорожувати та отримати насолоду від спілкування зі справжньою природою. З цією метою працівники парку організовують для гостей туристичні маршрути, проводять екскурсії тощо.

А цього року на території НПП „Зачарований край” з 12 по 17 липня проводитиметься літній дитячий наметовий екологічний табір „ШКОЛА У ПРИРОДІ”, який організовує РМЕО „ЕКОСФЕРА” за фінансової підтримки Управління у справах молоді і спорту Закарпатської ОДА, громади м. Ганновер (Німеччина) та громадської природоохоронної організації JANUN v.E. (Німеччина). Навчання у таборі проходитимуть за авторською програмою „ШКОЛА У ПРИРОДІ”, розробленою фахівцями ЕКОСФЕРИ. Мета табору – формувати екологічну свідомість та культуру співіснування у природі, а також розвивати лідерські навички учнівської молоді. За програмою наметового табору „ШКОЛА У ПРИРОДІ” діти проводитимуть тренінгові заняття з основ екології, екоігри, вистави, конкурси, дослідження, практичне таборування, ватри, мандрівки у гори.
У літньому таборі „Школа у природі 2016” візьмуть участь 30 дітей – переможці конкурсів та учасники змагань, серед яких – учні Осійського та Підгірнянського шкільних лісництв НПП „Зачарований край”, Кам`яницької школи Ужгородського р-ну та діти з м. Ужгорода.
Учасники екологічного табору матимуть можливість здобути цікаві знання, вміння і навички життя у природі, правила таборування, приготування їжі тощо.
Побажаємо дітям за допомогою проведених тренінгів та ігор на природі долучитися до природоохоронної діяльності, щоб відчути себе частиною спільноти, яка бажає змінити світ на краще.