Спартакіада з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Найголовніша турбота у житті кожної людини – це добробут дітей: донечок і синочків, учнів і вихованців. А щоб вони росли здоровими, дуже важливо формувати у них навички здорового способу життя, прививати любов до занять спортом. На Мукачівщині у перші дні червня, на початку веселих шкільних канікул, доброю традицією стало проведення Спартакіади з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.


На базі Ракошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася спартакіада, в якій взяли участь учні 5-7 класів. У рамках спартакіади відбулася урочиста лінійка, на якій всіх учасників і гостей заходу привітали начальник відділу молоді і спорту Мукачівської РДА Бобинець М.М., начальник служби у справах дітей Борбела М.М., голова сільської ради с.Ракошино Коштура В.О., методист РМК відділу освіти Халус Ю.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Ракошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кельман С.Д. Учні молодших класів Ракошинської школи представили гостям цікаву інсценізацію, яка стала яскравим елементом спортивного свята.
Програма спартакіади цього дня передбачала змагання з футболу (серед учнів 5 класів) та веселі старти (серед учнів 6-7 класів). За підсумками змагань та суддівських протоколів почесного журі учасники свята були нагороджені почесними грамотами, медалями та цінними подарунками. Жодна дитина цього дня не залишилася поза увагою, бо головним на святі спорту була не перемога, а участь і хороший настрій.