Захист дітей – місія освітян

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Управлінням освіти, молоді та спорту Міжгірської РДА, загальноосвітніми навчальними закладами району організовано заходи до відзначення Дня захисту дітей, до участі в яких залучалися соціально незахищені категорії дітей.

Це цікаві розважальні програми «Збирайся дітвора», конкурси на кращий малюнок на асфальті «Країна моїх мрій», «Сонце, літо, я», розважальні програми «Дитячі усмішки, сонцем зігріті», міні-фестивалі дитячої творчості та талантів «Міні-світ краси України - 2014». У закладах освіти оформлено виставки дитячих малюнків «Райдужне сяйво кольорів».
До відзначення міжнародного Дня захисту долучилися педагогічні працівники Міжгірського районного будинку дитячої творчості. Методистом Гримут М.Ф., керівником гуртків Гавріш М.І. проведено змістовні заходи для вихованців будинку творчості. Підготовлено цікаву розважально-ігрову програму «Дитинство – країна забав і розваг», девізом якої слугували слова «Хай щастю дитини не буде кінця!». Під час вступної бесіди діти ознайомилися з Конвенцією про права дитини. Гуртківці спільно з педагогами виготовили символічне сонечко з дитячих долоньок, яке згодом розмістили на карті Міжгірщини. Потім учні заочно побували у місті Дитячих мрій. Саме тут вихованці взяли участь у конкурсі дитячих малюнків, на яких відобразили щасливі палаци дитинства. Веселою розвагою для гуртківців стала зустріч із казковими птахами, котрі на крилах принесли загадки та конкурси. На завершення свята діти зробили «квітку дружби» з яскравих кольорових листочків, на яких записали свої мрії та побажання і залишили в Будинку дитячої творчості на згадку про цю зустріч.
Розпочато роботу таборів відпочинку з денним перебування при загальноосвітніх закладах району, у яких проходитимуть оздоровлення діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди; з малозабезпечених та багатодітних сімей; діти, батьки яких постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС; обдаровані та талановиті.
День захисту дітей – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.