Стартував сезон дитячого оздоровлення

mizhg-ozdorovl

У Міжгірському районі відкрито пришкільні табори, які привітно зустрічають школярів. Це діти пільгових категорій: діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди; постраждалі від аварії на ЧАЕС, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти працівників АПК і талановиті та обдаровані діти. Вони з радістю гостюють у таких відпочинкових закладах, адже тут не потрібно сидіти на уроках, робити домашні завдання і вести щоденники.

Перед ними відкривається світ цікавих ігор, тренінгів, вікторин, майстер-класів, поїздок, вони мають можливість поспілкуватися з однолітками, а також віднайти нових друзів.    
Цьогоріч на базі загальноосвітніх шкіл організовано 36 таборів відпочинку з денним перебуванням, в яких залучено 3757 школярів. Для 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, для дітей, постраждалих від аварії на ЧАЕС, придбано путівки для оздоровлення в таборі «Вогник» с. Оноківці Ужгородського району. Кожен відпочинковий  табір працює за окремо складеним планом роботи, згідно з яким діти мають можливість відвідати музеї, побувати в екскурсійних подорожах історичними місцями не лише району, а й області, у туристичних походах. У цих таборах вихователі особливу увагу приділяють проведенню виховної роботи з дітьми під час відпочинку та оздоровлення, спрямованої на розвиток духовності, національної свідомості, відродження національних обрядів, звичаїв і традицій, залучення школярів до занять спортом і, звичайно, пропаганду здорового способу життя.