Патріотичний флеш-моб на географічній висоті

rahivflashmob1

У жовтні 2014 на базі Ясінянської ЗОШ І-ІІ ст. №3 відбувся районний семінар заступників директорів з виховної роботи та класних керівників, присвячений актуальним проблемам сучасності  «Виховання почуття патріотизму, відданості в служінні Батьківщині».
Директор школи Марусяк Г.В. та заступник з навчально-виховної роботи Полянчук Є.П. ознайомили присутніх з історією школи, її звичаями та традиціями, презентували роботу патріотичного та історико-краєзнавчого спрямування.

Школярі привітали учасників семінару, подарувавши кожному синьо-жовті стрічки. Особливої уваги заслуговували виставки дитячих робіт декоративно-прикладного мистецтва «Дари осені» та «Навіки в пам’яті народній…».
Урочисто пройшов виховний захід «Школа – наша гордість» під керівництвом Полянчук Є.П., де учні ознайомили присутніх із роботою школи. На завершення заходу вихованці та учасники семінару випустили голуба миру.
Лейтмотивом семінару виховників Рахівського району було зміцнення виховання у молоді патріотичних почуттів та непохитної дружби українців, злагоди і миру в українському суспільстві. З цією метою 75 учасників семінару здійснили вихід на гору Драгобрат та взяли участь у проведенні патріотичного флеш-мобу «Ми – за мир». Слово «МИР», яке склали педагоги неподалік г.Близниці, можна було бачити із висоти пташиного польоту. Воно символізувало прагнення єдності, злагоди, мирного неба над головою, а звучання Гімну на такій географічній висоті було емоційним сплеском патріотизму та любові до рідного краю.
При обговоренні семінару учасники відзначили його патріотичність, доцільність, актуальність. Про роботу класних керівників та заступників директорів з виховної роботи, її підсумки та першочергові завдання виступили в.о. завідувача РМК Капустяк Т.Н., методисти Федосенко Т.М. та Томашук О.В. А голова РМО заступників з виховної роботи Шмиг М.В. відзначила, що творчий підхід до організації виховної роботи відіграє важливу роль у навчально-виховному процесі.
Ціглер Т.Є., методист РМК, презентував свою книгу «Світ дитячих захоплень», яка стане в нагоді кожному вчителю та класному керівнику. Вона слугувала естафетою, яка пройшла через руки всіх учасників семінару, які залишили в ній свій автограф, і була подарована класному керівнику Ясінянської ЗОШ І-ІІ ст. №3 Климпуш Оксані Едуардівні, яка внесла вагомий вклад  організацію цього позашкільного дійства європейського типу.
Обмінявшись планами, щиро подякувавши керівникам, педагогічному колективу Ясінянської ЗОШ І-ІІ ст. №3 та організаторам методичного заходу, педагоги вирушили до своїх шкіл, сповнені ентузіазму та віри у кращу долю України.

Тетяна Федосенко,
методист РМК управління освіти, молоді та спорту Рахівської райдержадміністрації           

rahivflashmob2