Шкільна бібліотека – стратегічний партнер освіти

bibliopartner1

Згідно з планом роботи відділу освіти та районного методичного об’єднання шкільних бібліотекарів 20 листопада на базі Стройненської ЗОШ І-ІІ ступенів Свалявського району відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів «Шкільна бібліотека – стратегічний партнер освіти».

Метою семінару було розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, підйом її престижу; привернення уваги вчителів, батьків, громадськості до проблем шкільної бібліотеки та популяризації читання. Захід відбувся як підсумок Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, вперше започаткованого в Україні у 2014 році.
У програмі семінару: презентація шкільної бібліотеки Стройненської ЗОШ І-ІІ ст., ознайомлення з методикою роботи бібліотекаря цієї школи.
Після презентації гостей та учасників семінару запросили переглянути літературно-музичну композицію «Україна – єдина країна», яку підготували учні 5-х і 7-х класів під керівництвом бібліотекаря школи М.М.Мигович та вчителя музичного мистецтва М.М.Бігар. Виховний захід мав на меті виховання в школярів внутрішньої свободи, поваги до держави, любові до Батьківщини, національної свідомості, гідності, усвідомлення приналежності до рідної землі, українського народу.
На семінарі обговорено широке коло питань, зокрема інноваційний розвиток шкільної бібліотеки та її місце у сучасній школі, застосування у шкільній бібліотеці сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, взаємодія шкільної бібліотеки з учителями та батьками щодо розвитку у дітей інтересу до читання.
Перед учасниками семінару виступили методист відділу освіти В.В.Скрип, директор Стройненської ЗОШ І-ІІ ст. В.М.Фізер, бібліотекар Стройненської ЗОШ І-ІІ ст. М.М.Мигович, бібліотекар Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. Г.О.Фегер, бібліотекар Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. В.Ю.Демян, бібліотекар Дусинської ЗОШ І-ІІІ ст. Н.І.Лало, бібліотекар Тибавської ЗОШ І-ІІ ст. О.І.Попович.
Присутні висловили свої побажання дітям та бібліотекарю і прикріпили їх на «тин побажань».
Учні подарували гостям виготовлених власноруч голубів миру зі щирими побажаннями миру в Україні, щастя, добробуту успіхів та Божої благодаті.

bibliopartner2