Напрямки та підходи до профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю

tjachproforientНещодавно в приміщенні Тячівського районного центру зайнятості відбулося засідання круглого столу «Підготовка учнівської молоді до трудового життя».
У засіданні взяли участь директор Тячівського районного центру зайнятості – В. Кушілка, начальник відділу активної підтримки безробітних Тячівського РЦЗ – М. Ковач, головний спеціаліст Управління освіти, молоді та спорту Тячівської РДА – В. Танчинець, головний спеціаліст служби у справах дітей – Н. Немеш, заступник директора Тячівського професійного ліцею – М. Кухта.


За круглим столом обговорили проблеми, пов’язані з орієнтацією випускників шкіл на актуальні потреби ринку праці, питання анкетування учнів для виявлення їхніх професійних нахилів; проведення профорієнтаційних заходів з використанням ПАК «Мотиваційний термінал розвитку зацікавленості до професійного самовизначення» для учнівської молоді. Метою заходу було продовження традиції проведення комплексної профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, підвищення якості професійної підготовки випускників навчальних закладів.
На зустрічі розглядалися основні напрями подальшої співпраці соціальних партнерів, спрямовані на підвищення ефективності профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, в тому числі організаційні питання проведення профорієнтаційних заходів.
Окремим пунктом були розглянуті план та графіки спільних заходів на 2014/2015 навчальний рік, спрямованих на підвищення ефективності профорієнтаційної роботи з молоддю.
Організатори переконані, що ця зустріч дозволить не тільки систематизувати проведення профорієнтаційних заходів у школах, а й дасть змогу тісно співпрацювати з органами виконавчої влади, соціальними партнерами та педагогами.
Угоду про співпрацю між Тячівським районним центром зайнятості та Управлінням освіти, молоді та спорту, план та графіки спільних заходів на 2014-2015 навчальний рік подано для затвердження в Управління освіти, молоді та спорту Тячівської РДА.
За інформацією Закарпатського обласного центру зайнятості