Свято доброти та милосердя

svato-dobroty-i-myloserdja1

19 грудня відзначається День Cвятого Миколая - одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. У цей день кожен з нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. Саме Миколай є найбільшим прикладом милосердя, доброти, заступництва для скривджених, знедолених і потребуючих допомоги.


Вже стало традицією, що учні Ужгородської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 за сприяння заступників директора Федьо Л.В. та Гирі К.С. вітають вихованців Великоберезнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату з благодійною акцією-програмою "Добро починається з Тебе". Чудове дійство дітям-сиротам подарувала театральна студія "Глобус" (керівник Перечинська К.І.), показавши програму "Скоро прийде Святий Миколай". Зразкова хореографічна студія "Лілея" під керівництвом Федьо Л.В. та Балеги Є.Я. представила оригінальні та жваві постановки закарпатського дівочого танцю "Карічка" та запального латино-американського танецю "Джайв". Привітали діток і заспівали пісень юні учасники вокальної дитячої студії Чаловка Максим, Логін Валерія та педагог-організатор Балан І.В. (лауреат 1 премій Всеукраїнських та міжнародних конкурсів-фестивалів, учасниця Х-фактор 2011 р.). Вершиною всього дійства була новорічна концертна програма "Добро починається з Тебе", у якій вихованці школи-інтернату, беручи участь у різних іграх та конкурсах, змагалися між собою. Приємно і зворушливо було бачити як розквітають посмішки на дитячих обличчях!
Але яке свято без подарунків? Тому всім присутнім у залі учням від гостей з Ужгорода було подаровано 1300 м'яких іграшок та солодкі подарунки, які заздалегідь зібрали учні УСЗОШ №2.

svato-dobroty-i-myloserdja1

svato-dobroty-i-myloserdja1

svato-dobroty-i-myloserdja1

svato-dobroty-i-myloserdja1