У санаторій «Малятко» Святий Миколай примчав у санчатах, запряжених …конем

san-malatko1

Невеличкий морозець не злякав діток,  нині відпочивають у дитячому пульмонологічному санаторії «Малятко», що в селі Оноківцях на Ужгородщині. Веселим натовпом вони висипали на подвір’я закладу, аби зустрічати Святого Миколая та ангелів. Усіх їх на санчатах привіз до санаторію місцевий цілитель – кінь, за допомогою якого в закладі практикують іпотерапію.

Але спершу двоє веселих чортенят розпитували малюків, чи заслужили вони подарунки від Святого Миколая? Чи вчилися? Чи були чемними? Чи слухали батьків? А хто був неслухняний – різочки в подарунки! Веселий гомін та сміх, конкурси та розваги – так традиційно в санаторії проводять кожне свято. Головний лікар закладу Галина Мороз розповідає: «Намагаємося на кожне свято вигадати щось нове, веселе аби діткам надовго запам’яталося перебування в санаторії, аби поїхали додому з усвідомленням того, що не лікувалися, а відпочивали.
 Оскільки вже третій місяць у санаторії практикують використання іпотерапії (лікування за допомогою верхової їзди), то цього разу організатори вирішили залучити й коней до дійства – чотириногі друзі не тільки привезли Святого Миколая, а й залюбки покатали на санчатах усіх бажаючих діток.
Відтак свято доповнилося ще й подарунками від відомої фірми «Colgate» – зубні щіточки та пасти кожному малюкові подарувала головний дитячий стоматолог Закарпаття Оксана Клітинська. «Тільки пообіцяйте Святому Миколаю, що відтепер двічі на день чиститимете зубки», – попросила лікарка. Щира радість від нових подарунків та веселе «так» аж задзвеніли на території закладу…

san-malatko1

san-malatko1