Олімпійський урок

12 вересня 2014 року в Руськокомарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся Олімпійський урок «Із глибин минулого до сьогодення. Швидше! Вище! Сильніше!», який провела вчитель фізичної культури Рижак (Бан) Єлизавета Юріївна. Шанованими гостями уроку були Агоста Євген – президент федерації бейсболу, софтболу та крикету Закарпаття, Віталій Біровчак – головний редактор телеканалу «Тиса – 1», Чомоляк Анатолій Іванович – методист Ужгородського РМК, директор школи Сарваш Лариса Василівна, вчителі школи.

Учениці Тюшка Марія та Голян Ніколета за допомогою комп’ютерної презентації ознайомили присутніх з розвитком Олімпійського руху у світі, його символікою, видатними українськими спортсменами. Сестри Євгенія та Валентина Годинка подарували присутнім гімнастичний етюд.
З цікавістю слухали учні розповідь Агоста Євгена про досягнення спортсменів Ужгородщини та Закарпаття.
Директор школи Сарваш Л.В. подякувала за подарунок – книгу «Розвиток спорту на Закарпатті в незалежній Україні», передану для школи автором Володимиром Тарасюком.
Родзинкою уроку стала розповідь вчителя Єлизавети Юріївни – майстра спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, чемпіонки Світу, Європи і України про її шлях у великий спорт. Медалей і нагород, одержаних нею, вистачило б на всіх учнів.
Урок, який став своєрідним завершенням Олімпійського тижня в школі, пройшов на високому патріотичному рівні і підтвердив, що Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях людей світу дух миру, єдності, свободи, дружби та спорту.