Благодійний ярмарок до Дня захисника України

IMG 4299

Творити добро – це та риса, яка завжди була властива українцям. У наш нелегкий час, коли так багато людей потребують допомоги, учні Сторожницької школи в черговий раз продемонстрували бажання допомагати іншим.

А щоб ця допомога не була банальною, члени учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Ласько Н.Ф. вирішили заробити гроші, провівши благодійний ярмарок.
У жовтні у школі проходив день Здоров’я. На загальношкільній лінійці Надія Федорівна наголосила, що кошти, зібрані на ярмарку, будуть направлені для поранених закарпатських воїнів, і закликала всіх присутніх брати активну участь у цьому заході. Перед спортивними іграми учні 1-11 класів продавали свої власні вироби. Це були домашні тістечка, штруделі, млинці, соленики, фанки та інші смаколики.
За окремими столами розмістилися народні умільці, які плели браслети у національних кольорах. Не забули діти і про естетичний бік торгівлі: дівчатка охайно одягнені, хлопці зосереджені – адже їм доручили важливу справу – рахувати гроші.
Цей день дітям та дорослим запам’ятається надовго. Всі вироби продано. Задоволені юні продавці передали для поранених воїнів усі зароблені гроші. Вони вторгували 812 гривень та пообіцяли до Дня Святого Миколая провести ще один благодійний ярмарок. Діти погодилися з твердженням, що добро творити легко, а в нашому випадку – ще й смачно.

Яна Федор,
учениця 11 класу
Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ст.,
Ужгородського р-н

IMG 4302