Ужгород вітає юних спортсменів

В Ужгороді, в спортивному комплексі «Юність» відбулася урочиста церемонія підняття прапора національного олімпійського комітету України та символічне запалення олімпійського вогню з нагоди відкриття перших зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2012 р. в Австрії, що розпочнуться 13 січня. В урочистостях взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Іван Качур, заступник голови обласної ради Андрій Сербайло, міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов, головний спеціаліст НОК України Анатолій Габелко, закарпатські спортсмени.


До австрійського міста Інсбрука вирушила українська делегація, що  захищатиме честь нашої держави у складі 23 атлетів, яку очолює закарпатська гірськолижниця Анастасія Горбунова.
Учасників свята привітав заступник керівника краю Іван Качур та зазначив, що молоді спортсмени, які представлятимуть Закарпаття на перших Юнацьких Олімпійських зимових іграх є майбутнім спортивної України, її сила та приклад для наслідування. Також побажав юним олімпійцям успіхів під час змагань в Австрії, а всім учасникам свята – успішних стартів та нових висот у спорті.
Продовжила урочисту церемонію олімпійська чемпіонка Ніна Гецко-Лобова. Закарпатська екс-гандболістка підняла прапор Національного олімпійського комітету України. Завершальним етапом стала бігова естафета, під час якої на ужгородській льодовій ковзанці було запалено олімпійський вогонь.