Програма відбіркового етапу першого туру всеукраїнського конкурсу Учитель року - 2023

uchroku2022223 січня 2023 року розпочинається відбірковий етап першого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2023" (дистанційно) у номінаціях: „Захист України", „Основи здоров'я", „Початкова освіта", „Фізична культура"

Детальніше

В Ужгороді стартував триденний круглий стіл щодо забезпечення освітніх прав представників національних меншин

.

nacmenpr1

У Закарпатській області 111 навчальних закладів, у яких навчаються своїми мовами угорці, румуни, словаки, чехи. Також у Закарпатті діють вищі навчальні заклади з угорською мовою викладання, транслюють передачі мовами національних меншин обласні теле- та радіостанції, виходять іноземні друковані та електронні ЗМІ.

Дошкілля колядує…

.

doskillia-koladue1

День Соборності України кафедра дошкільної, початкової та інклюзивної освіти відзначає уже вдруге разом з кабінетом дошкільної, початкової та позашкільної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти проведенням фольклорного фестивалю „Пісня єднання".

Перша медична допомога: алгоритм дій

.

1dopomoga

Перша допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень. Професійно таку допомогу надають медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини.

Стартував конкурс «Учитель року – 2023»

.

ur23-b1

23 січня 2023 року розпочалися конкурсні випробування відбіркового етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінаціях: «Захист України», «Основи здоров'я», «Початкова освіта», «Фізична культура» (дистанційно).

Про проведення заходів національно-патріотичного виховання у закладах освіти

.

Публікуємо лист Міністерства у справах ветеранів України від 17.01.2023 № 506/1.2/5.1-23 (стосовно пропозиції провести у закладах освіти виховні заходи із залученням ветеранів війни) для ознайомлення керівників закладів освіти на рахунок проведення виховних заходів національно-патріотичного виховання за участю ветеранів війни, які боролися та продовжують боротися за суверенітет та територіальну цілісність України.

Цього року замість ЗНО Міносвіти пропонує знову провести мультипредметний тест

.

zno23

У 2023 як альтернативу зовнішньому незалежному оцінюванню для випускників знову проведуть національний мультипредметний тест – у вдосконаленому форматі. Відповідний законопроект МОН подасть до Верховної Ради.

Конференція «Виховання громадянина-патріота в умовах реалізації завдань концепції «Нова українська школа»

.

15berez-conf

Узяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції (онлайн), присвяченої 145-й річниці від дня народження Григорія Ващенка, запрошуються науковці, науково-педагогічні і педагогічні працівники.
Детальніше тут

До Дня Соборності України: інформаційні матеріали

.

День Соборності Україна відзначає щороку 22 січня.
Український інститут національної пам'яті до Дня Соборності України розробив та пропонує для використання в роботі та розміщення на офіційних Інтернет-ресурсах наступні інформаційні матеріали.
Детальніше тут:
1) Лист
2) Матеріали