Угорська мова та література

Удосконалення навчальних програм

19 лютого у стінах Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося перше засідання робочої групи з угорської мови та інтегрованого курсу «Література» (угорська та світова) «Про удосконалення навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів».

Як зробити освіту доступнішою для національних меншин краю

dostuposvity

Як зробити освіту доступнішою для національних меншин краю радилися в Ужгороді представники педагогічної громадськості, громадських організацій угорської спільноти на базі ЗОШ I-III ступенів ім. Дойко Габора. Захід організовано за підтримки міносвіти України та Ради Європи.

Підвищення кваліфікації вчителів з угорської мови

У новому навчальному році проведено курси підвищення кваліфікації вчителів з угорської мови та літератури. Слухачами курсів були учителі І, ІІ категорії, спеціалісти вищої категорії, старші вчителі.

Семінар для вчителів угорської мови і літератури

У жовтні 2014 року Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти та Берегівська філія ЗІППО організували інструктивно-практичний семінар для вчителів угорської мови і літератури «Необхідні ключові компетенції до навчання протягом усього життя». Захід проведено на базі Батівської ЗОШ І-ІІІ ст. Берегівського району.